-AEROBİK CİMNASTİK MİNİKLER MÜSABAKALARI KUŞADASI’NDA BAŞLADI

-Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen Aerobik Cimnastik Minikler 9-11 yaş 1, 2 ve 3. Lig Müsabakaları, Kuşadası’nda başladı.

-AEROBİK CİMNASTİK MİNİKLER MÜSABAKALARI KUŞADASI’NDA BAŞLADI

AYDIN (ANKA) -  Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen Aerobik Cimnastik Minikler 9-11 yaş 1, 2 ve 3. Lig Müsabakaları, Kuşadası’nda başladı.

Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla Türkiye Jimnastik Federasyonu tarafından Uğur İnan Spor Salonu’nda Aerobik Cimnastik Minikler 9-11 yaş 1, 2 ve 3. Lig Müsabakaları başladı. Kuşadası'nda düzenlenen müsabakaların açılışında konuşan Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriye Tünk, Aerobik Cimnastik Minikler 1, 2 ve 3. Lig Müsabakaları’nın Kuşadası’nda yapılmasından dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirterek Kuşadası Belediyesi olarak spora ve sporcuya destek vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Açılış törenine Kuşadası Kaymakamı Muammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkan Vekili Zekeriya Tünk, Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Mikail Kavaklı, Kuşadası Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Canan Gürer Temiztürk ile çok sayıda sporsever katıldı. (ANKA)

(HM/EA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme