-ÇUKUROVA BELEDİYESİ MEMURA YÜZDE 52 ZAM YAPTI

- Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, belediyede çalışan memurların maaşlarına yüzde 52 oranında zam yaptı.

-ÇUKUROVA BELEDİYESİ MEMURA YÜZDE 52 ZAM YAPTI

ADANA (ANKA) - Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, belediyede çalışan memurların maaşlarına yüzde 52 oranında zam yaptı. 

Toplu sözleşme sürecini yürüten Tüm Yerel Sen Konfederasyonu ile yüzde 52 oranında artış sağlayan sözleşme imzalayan Çukurova Belediye Başkanı Çetin, “Türkiye’de örnek alınacak bir ücret artışıyla imzaladığımız bu toplu iş sözleşmesi bir gurur kaynağıdır. Biz emekçilerimize, çalışanlarımıza, işçilerimize, memurlarımıza ve bürokratlarımıza çok şey borçluyuz. Bizler bugün başarılı olarak nitelendiriliyorsak bunda çalışanlarımızın emeği büyük” dedi. 

-TÜRKİYE'DE BİR MİLAT"-

Tüm Yerel Sen Konfederasyon Genel Başkanı Hakan Kıran ise Çetin’e kazanılan haklar için teşekkür ederek, “Bugün Sayın Başkanımız Soner Çetin ile yaptığımız sözleşme ile toplamda yüzde 52 oranında bir artış sağlandı. Bu artış hükümetin memura reva gördüğü ve zam olarak söylemiş olduğu rakamların 15 katı oranındadır. Adana’da imzaladığımız bu sözleşme Türkiye’de bir milattır. Bu sözleşme diğer kamu çalışanlarının önünü açacak bir harekettir” dedi. (ANKA)
(MLT/YE)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme