-OCAK AYININ ZAM ŞAMPİYONU SALATALIK VE KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİ OLDU

- Ocak ayında en yüksek fiyat artışı yüzde 25.11 ile salatalık ve yüzde 25 ile köprü geçiş ücretlerinde, en fazla fiyat düşüşü ise yüzde 14.41 ile karnabahar ve 13.94’le internet ücretlerinde oldu.

-OCAK AYININ ZAM ŞAMPİYONU SALATALIK VE KÖPRÜ GEÇİŞ ÜCRETLERİ OLDU

ANKARA (ANKA) - Ocak ayında en yüksek fiyat artışı yüzde 25.11 ile salatalık ve yüzde 25 ile köprü geçiş ücretlerinde, en fazla fiyat düşüşü ise yüzde 14.41 ile karnabahar ve 13.94’le internet ücretlerinde oldu.

Türkiye İstatistik Kurumu, Ocak ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Yılın ilk ayında enflasyon yüzde 1.02 olarak gerçekleşti. Fiyatı en çok artan ürünlere bakıldığında ise ilk sırada yüzde 25.11 ile salatalık yer aldı. Onu yüzde 25 ile Köprü geçiş ücreti, yüzde 23.17 ile otoban geçiş ücreti, yüzde 19.44 ile taze fasulye ve yüzde 18.81 ile mandalina, 15.30 ile patlıcan, yüzde 14. 07 ile resmi evraklarla ilgili hizmetler izledi.

-FİYATI EN FAZLA DÜŞEN ÜRÜN KARNABAHAR-

Fiyatı en çok düşen ürün ise yüzde 14.41 ile karnabahar oldu. Onu yüzde 13.94 ile İnternet ücreti, yüzde 13.52 ile kadın ceketi, yüzde 12.06 ile kabak ve yüzde 11.55 ile etek takip etti. (ANKA)

(HM/YE)  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme