-BAKIRKÖY’DE ‘GENLERİNİZ NE DURUMDA?’ SEMİNERİ

-Bakırköy Belediyesi tarafından yarın, “Bağışıklığınız ne kadar güçlü, genleriniz ne durumda?” konulu seminer düzenlenecek. Seminere konuşmacı olarak Genetik Uzmanı Doç. Dr. Hakan Ulucan katılacak.

-BAKIRKÖY’DE ‘GENLERİNİZ NE DURUMDA?’ SEMİNERİ

İSTANBUL (ANKA) - Bakırköy Belediyesi tarafından yarın, “Bağışıklığınız ne kadar güçlü, genleriniz ne durumda?” konulu seminer düzenlenecek. Seminere konuşmacı olarak Genetik Uzmanı Doç. Dr. Hakan Ulucan katılacak. 

Tarık Akan Konferans Salonu’nda 15.00-17.00 saatleri arasında gerçekleşecek seminerde, Doç. Dr. Ulucan, ailevi kanserlerin erken tanısı ve taşıyıcılıklarının belirlenmesi, genetik yapıya uygun diyetler, egzersizler, yaşam tarzı hakkında merak edilenlere açıklama getirecek.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu halkı bilinçlendirmek amacıyla seminer ve toplantıların süreceğini ifade ederek, Bakırköylüleri ve İstanbulluları genleri hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla seminere davet etti.

Semirene katılmak isteyenler için Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan saat 14.00’te Bakırköy Belediyesi tarafından servis kaldırılacak. (ANKA)

(MLT/GO)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan; MEB’in mesai günlerinden haberi yok
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan; MEB’in mesai günlerinden haberi yok
-MİLLİ EĞİTİM BAKANI: 25 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI YAPACAĞIZ
-MİLLİ EĞİTİM BAKANI: 25 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI YAPACAĞIZ
509 Bandwidth Limit Exceeded

509

Bandwidth Limit Exceeded

The server is temporarily unable to service your request due to bandwidth limit has been reached for this site. Please try again later.


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.