-BAKIRKÖY BELEDİYESİ ENGELLİLER REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE MUCİZE

- Doktorların bir daha yürüyemez dediği Yücehan Yıldız, Bakırköy Belediyesi Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Hidroterapi Havuzu’ndaki tedavisinin ardından engelliler yüzme milli takımına yükseldi.

-BAKIRKÖY BELEDİYESİ ENGELLİLER REHABİLİTASYON MERKEZİ’NDE MUCİZE

İSTANBUL (ANKA) - Doktorların bir daha yürüyemez dediği Yücehan Yıldız, Bakırköy Belediyesi Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Hidroterapi Havuzu’ndaki tedavisinin ardından engelliler yüzme milli takımına yükseldi.

16 yaşında termal havuza atlayarak dibe çakılan ve boynu kırılan 20 yaşındaki Yücehan Yıldız, Bakırköy Belediyesi Engelliler Rehabilitasyon Merkezi Hidroterapi Havuzu’na umutla başladığını belirterek, “Buraya geldiğim ilk zamanlar ayakta duramıyordum. Rehabilitasyon Merkezi’ndeki tedavi sürecim olumlu oldu ve hocalarımın da yönlendirmesiyle yüzmeye başladım. Ayağa kalkmak için tedavi uygularken bir anda kendimi uluslararası arenada bularak milli takımımızla Balkan ve Avrupa şampiyonlukları yaşadım. İstanbul’da özel hastanelerde çok yüksek meblağlarla gerçekleştirilen bu hizmeti tamamen ücretsiz yapan Bakırköy Belediyesi’ne ve Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Buradaki tedavi sürecim devam ediyor, inşallah yakında kullandığım tek bastonu da atacağım” dedi.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu ise hidroterapi havuzunda, konusunda uzman 3 hidroterapistin tedavi uyguladığını belirterek bu hizmetten 2017 yılında bin 388 yurttaşın yararlandığını kaydetti.
Öte yandan Kerimoğlu, hastaların Bakırköy Belediyesi Tıp Merkezi’nde uzman fizik tedavi doktoru muayenesinden sonra hidroterapi havuzuna sevk edildiğini de belirtti. (ANKA)

(MLT/YE)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme