-ÇUKUROVA BELEDİYESİ TÜYAP’A HAZIRLANIYOR

- Çukurova Belediyesi, TÜYAP’ın Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6-14 Ocak tarihlerinde düzenleyeceği Çukurova 11. Kitap Fuarı’nda yer alacak. Fuarda Adanalı yazarlar okurları buluşacak.

-ÇUKUROVA BELEDİYESİ TÜYAP’A HAZIRLANIYOR

ADANA (ANKA) -  Çukurova Belediyesi, TÜYAP’ın Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 6-14 Ocak tarihlerinde düzenleyeceği Çukurova 11. Kitap Fuarı’nda yer alacak. Fuarda Adanalı yazarlar okurları buluşacak.

Fuar merkezinin batı kesiminde özel bir stant hazırlatan Çukurova Belediyesi, yazar Özcan Karabulut, Serpil Ciritci, İsmail Arslan, Ayça Öztorun, Su Yılmaz ve Seçim Seziş’i konuk edecek. Yazarlar, kitaplarını dönüşümlü olarak imzalayacak ve okurlarıyla söyleşi yapacak.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sekiz gün sürecek olan TÜYAP 11. Çukurova Kitap Fuarı’nda önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da bir kültür şöleni yaşanacağını belirterek, “Türkiye’nin saygın yazarlarını görme olanağı bulacağımız fuarda hem yazarlarımızı okurlarıyla buluşturacağız hem de dünya edebiyatının Klasikleri ile Atatürk kitaplarını gençlere ve çocuklarımıza hediye edeceğiz” dedi. Çetin, standı ziyaret edecek olan vatandaşlara "Çukurova Kültür Sanat Festivaller Şehri" başlıklı özel bir kültür sanat bülteni dağıtılacağını da belirtti.  (ANKA)
(MLT/YE)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hacettepeliler 10 Kasım’da Bir Araya Geldi
Hacettepeliler 10 Kasım’da Bir Araya Geldi
Milli Eğitim Bakanı Selçuk’un “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü” Mesajı
Milli Eğitim Bakanı Selçuk’un “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü” Mesajı