Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık Kimdir?

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu 4. Olağanüstü Genel Kurulunda Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen ve görev dağılımı sonrasında Genel Başkan olan Mehmet Balık kimdir?

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık Kimdir?

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu 4. Olağan Genel Kurulunda Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçilen ve görev dağılımı sonrasında Genel Başkan olan Mehmet Balık kimdir?

Mehmet Balık 1970 Antalya doğumlu. Ortaokul ve lise eğitimini Aksu öğretmen Lisesi eğitiminden sonra Burdur Eğitim Fakültesini bitirdi. 1993 yılında öğretmenliğe başladı. Sırasıyla Antalya, Muş, Sakarya ve tekrar Antalya ilinde çeşitli okullarda çalıştı. Halen Antalya İli Faruk Tugayoğlu İlköğretim Okulu'nda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktadır. Mehmet Balık İlk Eğitim-İş’e 1993 yılında üye oldu. 17 Ekim 2005 yılında da Eğitim İş’in tekrar kurulmasıyla yeniden üye oldu. 2006 yılında Antalya şubesinin kurucu Yönetim Kurulu üyesi olup, sırasıyla Basın Yayın Sekreterliği, Örgütlenme Sekreterliği ve 2009 dan bu yana da Şube Başkanı olarak görev yapmaktadır.2017 Ekim Ayında yapılan  Eğitim İş'in 1. Olağanüstü Genel Kurul sonrasından, 5. Olağan Genel Kuruluna kadar Genel Başkan olarak görev yapan Mehmet Balık,Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

 

BİRLEŞİK KAMU İŞ GENEL BAŞKANI MEHMET BALIK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme