-BAKIRKÖY’DE ULUSLARARASI ÇOCUK VE GENÇLİK FESTİVALİ

- Bu yıl 7’incisi düzenlenen Uluslararası Çocuk ve Gençlik Festivali, Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde başladı.

-BAKIRKÖY’DE ULUSLARARASI ÇOCUK VE GENÇLİK FESTİVALİ

İSTANBUL (ANKA) - Bu yıl 7’incisi düzenlenen Uluslararası Çocuk ve Gençlik Festivali, Bakırköy Belediyesi Leyla Gencer Opera ve Sanat Merkezi’nde başladı. 

Bakırköy Belediyesi Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen festivale bu yıl, Kazakistan, Malta, Ukrayna, Bulgaristan, Moldova, Romanya, Litvanya, Rusya, İngiltere ve Türkiye’den ekipler katılıyor.

Dünya Festivaller Birliği (WAFA) tarafından düzenlenen festivale katılan ülkelerin ekipleri, Kerimoğlu’nu ziyaret ederek teşekkürlerini sundu. Kerimoğlu da Bakırköy’ü Türkiye’nin kültür-sanat başkenti yapma iddialarının olduğunu ifade ederek, 10 ülkenin katılacağı uluslararası festivale katkı sunmaktan dolayı mutlu olduklarını belirtti. Kerimoğlu, ayrıca 17 Aralık’a kadar sürecek festivale bütün Bakırköylüleri ve İstanbulluları davet etti.

Festival Komitesi Başkanı Tolga Gürdil de festival kapsamında yarın Shining Star (Parlayan Yıldız) müzik yarışmasının yapılacağı bilgisini verdi.

-“KIRILGAN EVLİLİKLER” PANELİ

Öte yandan, A&B Düşünce Atölyesi tarafından düzenlenen ve Avukat Cengiz Hortoğlu ile Psikiyatrist Doç. Dr. Burhanettin Kaya'nın konuşmacı olarak katılacağı, “Hukuki ve Psikolojik Boyutlarıyla Kırılgan Evlilikler” konulu panel de yarın 16.00-18.00 saatleri arasında, Bakırköy Belediyesi Tarık Akan Konferans Salonu’nda yapılacak.

Panelde, evlilik içi çatışmalar, iletişim sorunları, çocuk ve aile bireyleri üzerindeki etkileri, çalışan/eş/anne olarak kadınların yaşadığı sorunlar,  ekonomik, siyasal, toplumsal bakış açılarıyla evlilik ve boşanma süreçleri, boşanma sonrası destek sistemleri gibi konular tartışılacak. (ANKA)

(GO/YE)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme