ADD ŞEYDİŞEHİR ŞUBESİ PANEL DÜZENLEDİ

8 Aralık 2017 Cuma günü Atatürkçü Düşünce Derneği Seydişehir Şubesi tarafından

ADD ŞEYDİŞEHİR ŞUBESİ PANEL DÜZENLEDİ

8 Aralık 2017 Cuma günü Atatürkçü Düşünce Derneği Seydişehir Şubesi tarafından “ATATÜRK ve CUMHURİYET” konulu panel düzenledi. Sunumunu Hürriyet DEMİRAL‘in yaptığı panel Şube Başkanı Hüseyin İRİİLTER‘in konuşması ve panelistleri davetiyle başladı. Hüseyin ERDAYANDI‘nın yönettiği panele konuşmacı olarak ADD Genel Başkan Yardımcısı Eski Milletvekili Uluç GÜRKAN ve Emekli Tuğgeneral, Strateji Uzmanı ve Tarihçi Yazar Naim BABÜROĞLU katıldı. Çok sayıda izleyicinin katıldığı panelde panelistlerin Atatürk, Cumhuriyet ve Atatürk’ün Savaş meydanlarından başlayıp günümüze etkileri, diğer ülkelerin devlet adamlarının Atatürk ile ilgili düşünceleri, Atatürk’ün dünya siyasetine etkileri ve günümüzde yaşanan olumsuzluklar üzerine konuştular.

Katılımcıların sorularının yanıtlamasının devamında panelistlere plaket verildi. Daha sonra Tarihçi Yazar Naim BABÜROĞLU kitaplarını imzaladı. Kitap imzalama programına yoğun bir ilginin olduğu gözlendi.

Konuşmacıları programın düzeni disiplini konusunda Şube Yönetim Kurulu Üyelerini kutladı.

Panel öncesinde Uluç GÜRKAN, Naim BABÜROĞLU terörist başını Kenya’dan paketleyip Türkiye’ye getiren timin komutanı Atatürkçü Albay Abdullah SOYLUOĞLU‘nun Gökhüyük Köyünde bulunan mezarını ziyaret ettiler.

ADD SEYDİŞEHİR PANEL ATATÜRK CUMHURİYET
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme