24 KASIM 2017 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜLÜ BU YIL PROF. DR. ÜMİT KOCASAKAL´A

Eğitim İş Antalya Şubesi olarak, her yıl Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Cumhuriyet devrimleri ve kazanımlarına sahip çıkan, ülkesinin ve milletinin birliğinden yana olan, kamuoyunda bu tavır ve tutumlarıyla öne çıkmış, örnek olmuş aydın, ilerici ve çağdaş isimlere 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde “Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü” vermekteyiz.

 24 KASIM 2017 BAŞÖĞRETMEN ATATÜRK ONUR ÖDÜLÜ BU YIL PROF. DR. ÜMİT KOCASAKAL´A
Haberin galerisi için tıklayın!

Eğitim İş Antalya Şubesi olarak, her yıl Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, Cumhuriyet devrimleri ve kazanımlarına sahip çıkan, ülkesinin ve milletinin birliğinden yana olan, kamuoyunda bu tavır ve tutumlarıyla öne çıkmış, örnek olmuş aydın, ilerici ve çağdaş isimlere 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde “Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü” vermekteyiz.

Bu ödülü bu güne kadar;

2009 yılında Sayın Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN’a

2010 Yılında Sayın Turgut ÖZAKMAN’a

2011 Yılında Sayın Müjdat GEZEN’e

2012 Yılında Sayın Yılmaz ÖZDİL’e

2013 Yılında Sayın Prof. Dr. Birgül Ayman GÜLER’e

2014 Yılında Sayın Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU’na

2015 Yılında Sayın Uğur DÜNDAR’a,

2016 Yılında Sayın ADD Genel Başkanı Tansel ÇÖLAŞAN’a  büyük bir gurur ve onurla takdim ettik.

   Şube Yönetim Kurulu olarak, ilçe yönetimlerimiz, üyelerimizden alınan görüş ve öneriler sonucu; 2017 yılında "Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü”nü kamuoyunda yukarıda belirtilen özelliklerle tanınan Daha önce üç dönem İstanbul Baro Başkanlığı yapmış olan halen Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde "Ceza ve Ceza Usul Hukuku Ana Bilim Dalı" başkanlığı görevini sürdürmekte olan Prof. Dr. Ümit KOCASAKAL’a vermeyi uygun bulduk. Sayın KOCASAKAL bu ödülü almaktan onur duyacağını belirtmiştir. Biz de bu anlamlı ödülü 24 Kasım 2017 Cuma günü Saat 19:00’da başlayacak olan törende, Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda, kendisine takdim ettik.

Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal, öğretmenlerin Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün  önderliğinde, fikri hür, vicdani hür, irfanı hür nesiller yetişmesi için çok değerli katkılar sağladığını belirterek; “Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü’nün, hukukçu olan sayın Ümit KOCASAKAL’a verilecek olması bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

Düzenlenen törende emekli olan öğretmenlerimize de emeklilik plaketlerini takdim ettik.  Saygılarımızla...

                                                                                            

                                                                                                  20/11/2017

                                                                          Eğitim İş Antalya Şubesi Yönetim Kurulu  

EĞİTİM İŞ ANTALYA FATİN ILTAR MEHMET BALIK ÜMİT KOCASAKAL
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme