EĞİTİM-İŞ ANKARA 1 NO`LU ŞUBENİN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ "ATATÜRK'ÜN VE CUMHURİYET'İN ÖĞRETMENLERİ BULUŞUYOR" ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

EĞİTİM-İŞ ANKARA 1 NO`LU ŞUBENİN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ "ATATÜRK'ÜN VE CUMHURİYET'İN ÖĞRETMENLERİ BULUŞUYOR" ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ankara 1 No'lu Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Atatürk'ün ve cumhuriyetin öğretmenleri Buluşuyor "

EĞİTİM-İŞ ANKARA 1 NO`LU ŞUBENİN GELENEKSEL OLARAK DÜZENLEDİĞİ
Haberin galerisi için tıklayın!

Ankara 1 No'lu Şubesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen "Atatürk'ün ve cumhuriyetin öğretmenleri Buluşuyor " temalı "Cumhuriyet Balosu" ikiyüzü aşkın kişinin katılımıyla "Türkiye Ormancılar Derneği Lokali"nde gerçekleşti.Sendikadan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;
Etkinlik saat 17:00 de katılımcıların gelmesi ile başladı. 
17:30 da Araştırmacı-Gazeteci / Yazar Nihat Genc bilinen uslubuyla, "Veryansın" ederek; ülkemizin hassas gündemine dikkat çeken, Cumhuriyetin anlam ve önemine vurgu yapan, öğretmenlerin toplumsal görev ve sorumluluklarını içeren, bilgi yüklü, etkili ve coşkulu, yaklaşık bir saat süren bir söyleşi yaptı. Söyleşi tüm katılımcılar tarafından büyük bir dikkat ve ilgiyle izlendi. Şube Başkanı Turgay Kaçan ve Basın - Yayın Sekreteri Elçin Güneş tarafından Nihat Genç'e bir plaket takdim edildi. 
Şube Başkanı Turgay Kaçan günün anlamına binaen birlik, beraberlik, dayanışma, örgütlüğün gereği, tam bağımsızlık ve Cumhuriyetin önemine vurgu yapan bir konuşma yaptı ve ardından şiir okudu.
Bora Temmuz - Abbas TURAN şiirli, türkülü, yaklaşık yarım saat süren oldukça keyif veren bir program yaptılar.
Geleneksel Cumhuriyet Pastası Müzik Eğitimcileri Derneği Başkanı Refik Saydam, Ulusal Eğitim Derneği Başkanı Nazım Mutlu, Eğitim-iş Ankara 2 No'lu Şube Başkanı Banu Günüç tarafından kesildi. 
Tüm Yerel-Sen Ankara 1 No'lu Şube Başkanı Ayşe Bilgi ve Yönetim Kurulu Üyeleri de misafirler arasındaydı.
Geleneksel toplu fotoğraf çekimi ve yemekli eğlencenin ardından program sona erdi. 
Samimi ve uyumlu bir ekip ruhuyla gerçekleştirilen etkinlikte; Mali Sekreter Duygu Ulusoy, Örgütlenme Sekreteri Ömer Demir, Özlük-Hukuk Sekreteri Ahmet Ata Alkusal, Eğitim Sekreteri Buket Çetin organizasyonun gerçekleştirilmesinde, misafirlerin ağırlanması ve uğurlanmasında oldukça yoğun bir performans gösterdiler.
Etkinliğin program sunumu Şube Yönetici Sekreteri Hızır İnan tarafından yapıldı.

EĞİTİM İŞ ANKARA 1 NOLU ŞUBE
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İSTİYORUZ!
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İSTİYORUZ!
Dilek FAZLIOĞLU; “Körfez Fen Lisesi’ne yazık etmeyin”
Dilek FAZLIOĞLU; “Körfez Fen Lisesi’ne yazık etmeyin”