Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şubesinden anlamlı etkinlik

Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şubesinden anlamlı etkinlik

5 Ekim Dünya Öğretmenler günü kapsamında Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şubenin Düzenlediği etkinlikte Emekli olan öğretmenlere plaket takdim edildi.

Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şubesinden anlamlı etkinlik

Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Hasan Kütük törende yaptığı konuşmada “  öğretmenler gününde gerek öğretmenlerin kendi sorunları gerek eğitim öğretimde yaşanan, öğretmenlerin çalışma istediğini ortadan kaldırmaktadır. Bütün bu zor koşullara  ve olumsuzluklara rağmen öğretmenler büyük bir özveri ile   görevlerini yerine getirmektedir. Yaşanan bu  sıkıntıların ve sorunların çözümü ancak bütün eğitim emekçilerinin örgütlenmesinden ve yanyana  birlikte mücadele etmesinden  geçmektedir.

Gerek öğretmenlerin gerekse ülkemizde ortaya çıkan gelişmelerden rahatsız olan ve kaygı duyan bütün toplum kesimlerinin Emek, Demokrası , Cumhuriyet ve Adalet ortak paydasında buluşarak Mücadele etmesi bugün çok daha önemli hale gelmiştir. “ dedi.

Konuşmalardan Sonra Emekli Olan Eğitim İş Üyesi öğretmenlere Plaket takdim edildi

Şube Binasındaki etkinliklere  Chp İzmir Milletvekilleri Tacettin Bayır, Atilla Sertel,  Chp Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar, Konfederasyon Genel Başkanı Hasan Kütük, Mali Sekreter Ali Taştan, Örgütlenme Sekreteri Barış Düdü, Eğitim Basın Yayın Sekreteri Semra Pektopal Eğitim İş Genel Başkanı Orhan Yıldırım, Genel Sekreter Ebru Sungar, Özlük Hukuk Sekreteri Maksut Balmuk, Eğitim İş Geçen Dönem Genel Başkanı Mehmet Balık, Birleşik Kamu iş Konfederasyonu İzmir İl Temsilcisi Tamer Yiğit Güler, Eğitim iş 1 Nolu Şube Başkanı Adem Yıldırım, , 2 Nolu Şube Başkanı Ahmet Cangı, Eğitim İş Bursa Şube Başkanı Özkan Rona, Egitim İş Manisa Sube Başkanı Cem Ok,Egitim İ ş Antalya Şube Başkanı Fatin Iltar,Yönetim kurulu üyeleri Mehmet Aydın ve Ramazan Azıtepe,Yerel Sen İzmir 1 Nolu Şube Sekreteri Özkan Felek ile çok sayıda Eğitim İş üyesi katıldı.

 

Eğitim İş İzmir 2 Nolu Şube
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İSTİYORUZ!
EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ İSTİYORUZ!
Dilek FAZLIOĞLU; “Körfez Fen Lisesi’ne yazık etmeyin”
Dilek FAZLIOĞLU; “Körfez Fen Lisesi’ne yazık etmeyin”