MARMARİS KISA FİLM FESTİVALİ BAŞLIYOR

MUĞLA (ANKA) - Marmaris Kısa Film Festivali 3. kez sinemaseverlerle buluşacak. Bu yıl festivalin konukları arasında Perran Kutman, Nebil Özgentürk, Füsun Demirel, Gülsen Tuncer, Sevinç Erbulak da yer alıyor.

MARMARİS KISA FİLM FESTİVALİ BAŞLIYOR

“Bu Festival Marmaris'in, Marmaris Hepimizin” sloganıyla yola çıkan Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali, bu yıl 5-8 Ekim tarihlerinde üçüncü kez konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. “MarmariSANart” topluluğu tarafından, aralarında Marmaris Belediyesi’nin de yer aldığı birçok kurum ve kuruluşun desteğiyle gerçekleştirilen festivale bu yıl 400’ün üzerinde kısa film başvurusu yapıldı.

Jüri tarafından seçilecek kısa filmler, yedi ayrı noktada izleyicinin beğenisine sunulacak. Bu yıl festivalin konukları arasında Perran Kutman, Nebil Özgentürk, Füsun Demirel, Gülsen Tuncer, Sevinç Erbulak gibi isimler de yer alıyor.

Festival, 5 Ekim saat 13.30’da, Armutalan Kültür Merkezi'nde Şeref Öztürk'ün “Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali” isimli söyleşisiyle başlayacak. Aynı gün saat 15.00'te Armutalan Kültür Merkezi'nde başlayıp Atatürk Caddesi'nde son bulacak olan festivalde kortej geçişi yapılacak. Etkinlik kapsamında film gösterimlerinin yanı sıra söyleşiler, paneller ve atölye çalışmaları da gerçekleştirilecek. Festival kapsamında tüm etkinlikler ücretsiz olacak. (ANKA)
(MLT/GO)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme