-HAKKARİ’DE BİR İŞÇİ VE BİR ASKER ŞEHİT OLDU

-Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Irak tarafından PKK mensuplarınca yapılan havan, roket ve doçka atışı sonucu bir işçi ve bir asker şehit oldu, iki asker ise yaralandı.

-HAKKARİ’DE BİR İŞÇİ VE BİR ASKER ŞEHİT OLDU

ANKARA (ANKA) - Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde Irak tarafından PKK mensuplarınca yapılan havan, roket ve doçka atışı sonucu bir işçi ve bir asker şehit oldu, iki asker ise yaralandı.

Hakkari Valiliği’nden yapılan açıklamaya göre, bugün Şemdinli’de Tekeli Taburuna bağlı 2867 rakımlı tepeye sınırın Irak tarafından PKK mensuplarınca yapılan havan, roket ve doçka atışı sonucu modüler üs bölgesi çalışmasında görevli 1 işçi ve bölge emniyetinden sorumlu 1 asker şehit oldu, iki asker ise yaralandı.

Yaralı personellerin tedavilerinin sevk edildikleri Yüksekova Devlet Hastanesinde devam ettiği belirtilen açıklamada,  bölgede geniş çaplı operasyonun başlatıldığı, konu ile ilgili adli tahkikatın devam ettiği bildirildi. (ANKA)

(HM/HND)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme