-SÖKE’DEKİ YAZ OKULU KURSLARININ FİNAL GECESİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

-Söke Belediyesi yaz okullarında eğitim alan öğrenciler, bu yıl dördüncüsü gerçekleşen final gecesinde hünerlerini sergiledi. Kurslara katılan öğrencilerin öğrendiklerini sahneye taşıdığı etkinlik Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşirken gecede adeta çocuk şenliği coşkusu yaşandı.

-SÖKE’DEKİ YAZ OKULU KURSLARININ FİNAL GECESİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

-SÖKE’DEKİ YAZ OKULU KURSLARININ FİNAL GECESİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ

AYDIN (ANKA) - Söke Belediyesi yaz okullarında eğitim alan öğrenciler, bu yıl dördüncüsü gerçekleşen final gecesinde hünerlerini sergiledi. Kurslara katılan öğrencilerin öğrendiklerini sahneye taşıdığı etkinlik Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşirken gecede adeta çocuk şenliği coşkusu yaşandı.

Söke Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen yaz okulu kurslarının final gecesi şölene dönüştü.  Kurslara katılan öğrencilerin öğrendiklerini sahneye taşıdığı etkinlik Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleşirken gecede adeta çocuk şenliği coşkusu yaşandı. Yaz okullarında gitar, zumba, halk oyunları, Anadolu Ateşi (modern dans) ve bale gibi branşlarda eğitim alan öğrenciler, bu yıl dördüncüsü gerçekleşen final gecesinde hünerlerini sergiledi.

Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın da izlediği etkinliğin sunuculuğunu minik kursiyerler yaptı. Etkinlikten büyük keyif aldığını belirten Toyran, öğrenciler ve öğretmenleri başta olmak üzere kursların gerçekleşmesinde emeği olan herkesi kutlayarak şunları kaydetti:

“Halk Eğitim Merkezimizle birlikte bu yıl 4.’sünü gerçekleştirdiğimiz yaz okullarına 21 branşta 2 bin 25 öğrencimiz katıldı. Bu akşam kurslarda öğrendiklerini bizlerle paylaşırlarken mükemmel performansları ile bizleri gururlandırdılar. Çocuklarımızın ayakları yere basan, kendine özgüveni yüksek olan bir nesil yetişmekte olduğunu görüyoruz. Cumhuriyetimizin devamlılığı adına, ülkemizin tam bağımsızlığı adına çok güçlü bir nesil yetişiyor.  Bu etkinlik dört yıldır gerçekleşirken her geçen yıl üzerine bir şeyler koyduğumuzu düşünüyorum, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” (ANKA)
(MLT/HND)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme