Zorunlu hizmet yükümlüsü resen atanacaklar için İKGM açıklaması

İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından zorunlu hizmetini yapmamış ve zorunlu hizmete tabii öğretmenler hakkında açıklama yapıldı. İkinci il içi atama ve il dışı atama için öğretmenlere uyarıda bulunuldu.

Zorunlu hizmet yükümlüsü resen atanacaklar için İKGM açıklaması

Zorunlu hizmet yükümlüsü resen atanacaklar için İKGM açıklaması

Milli Eğitim Bakanlığı zorunlu hizmet yükümlüsü olan öğretmenlerin resen atamasının yapılacağını açıkladı. Bakanlık tarafından yapılan açıklamada Haziran 2017 iller arası yer değiştirme ataması kılavuzu içerisinde yer alan zorunlu hizmet yükümlüsü öğretmenleri ilgilendiren madde hatırlatıldı.

14 EYLÜL TARİHİNDE RESEN ATAMA OLACAK

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 1 Ağustos 2017 tarihinde zorunlu çalışma yükümlüsü olan öğretmenlere gönderilen mesajda zorunlu çalışma görevini yerine getirmek için atamaların yapılacağı belirtilmişti. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü 08.09.2017 tarihinde yayınladı duyuruda 8-12 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak olan ikinci il içi ve iller arası isteğe bağlı başvurulara zorunlu çalışma yükümlüsü öğretmenlerin de başvurabilecekleri belirtildi.

Haziran 2017 il dışı atamada zorunlu çalışma yükümlüsü olan ve zorunlu çalışma yükümlülüğü olan okulları tercih edip atanamayan öğretmenler ile zorunlu çalışma olan okullara tercih başvurusu yapmayıp halen zorunlu çalışma yükümlülüğü olmayan okullarda görevli öğretmenlerin ikinci il dışı ev il içi atama başvurusunda bulunmaları, başvuruda bulunup atanamamaları ya da başvuruda bulunmamaları durumunda 14 eylül 2017 tarihinde resen atanacakları açıklandı.

 

 

 

İKGM Duyuru

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından zorunlu çalışma yükümlülüğü olan öğretmenler hakkında yapılan duyuruda görüldüğü üzere MEB 14.09.2017 tarihinde resen atama yapacak. Doğu görevini yapmayan ve halen zorunlu hizmet olmayan okulda çalışan öğretmenlerin başvuru yapmalarını ogretmenlericin.com olarak öneriyoruz. Yoksa 14 Eylül tarihinde atamanız istemeyeceğiniz bir yere çıkabilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme