Muzaffer İzgü’nün hastalığıyla ilgili son durum ne?

Türk edebiyatının çınarlarından Muzaffer İzgü'nün karaciğer kanseri olduğu öğrenildi. Bir süredir hastanede tetkik yaptıran İzgü, kemoterapi tedavisini kabul etmedi ve son günlerini evinde geçirmek istediğini söyledi.

Muzaffer İzgü’nün hastalığıyla ilgili son durum ne?
Yeni Asır'dan Tansu Edip Gökbudak'ın haberine göre, İzgü'nün hastalığının karaciğer kanseri olduğu öğrenildi. Kanserin vücudunun diğer organlarına da sıçradığı öğrenildi. ‘SON GÜNLERİMİ EVİMDE GEÇİRMEK İSTİYORUM’ Yazdığı sayısız oyun, çocuk ve genç kitaplarıyla Türk edebiyatına onlarca eser kazandıran 84 yaşındaki İzgü, tedaviyi reddetti. Son zamanlarını evinde geçirmek istediğini söyleyen İzgü’nün 15 yıldır yanında olan yardımcısı, “Durumu iyi değil. Muzaffer amca çok yorgun, halsiz. Onun iyi olmasını biz de istiyoruz. Ama geçtiğimiz yıl çok sevdiği eşini kaybetmesi onu derinden etkiledi. Onun böyle olması bizleri de çok üzüyor. O bizi kendi evladı gibi sevdi, yanından ayırmadı. Kemoterapiyi de bekliyoruz ama her geçen gün daha da bitkinleşiyor. Çok az yemek yiyor” dedi.
Muzaffer İzgü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme