-SARIEROĞLU MEMUR ZAMMINI 3+3 OLARAK AÇIKLADI MEMUR-SEN ‘KAPALIYIZ’ DEDİ (1)

-Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, memura zam teklifini 2018’de yüzde 3+3, 2019’da yüzde 3+3 olarak açıkladı. Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın ise “Biz sunulan teklifi eski Türkiye’nin teklifi olarak görüyoruz. Onun için bu teklifi müzakere etmeye değer bulmuyoruz ve bu teklife kapalıyız” dedi.

-SARIEROĞLU MEMUR ZAMMINI 3+3 OLARAK AÇIKLADI MEMUR-SEN ‘KAPALIYIZ’ DEDİ (1)

ANKARA (ANKA)- Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, memura zam teklifini 2018’de yüzde 3+3, 2019’da yüzde 3+3 olarak açıkladı. Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın ise “Biz sunulan teklifi eski Türkiye’nin teklifi olarak görüyoruz. Onun için bu teklifi müzakere etmeye değer bulmuyoruz ve bu teklife kapalıyız” dedi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, memura zam teklifini açıkladı. Sarıeroğlu, “Kamu işveren heyeti olarak 2018 yılı ilk altı ay için yüzde 3, ikinci altı ay için yüzde 3, 2019 yılı ilk altı ay için yüzde 3, ikinci altı ay için yüzde 3. Altı aylık dönemler halinde gerçekleşen enflasyon oranının öngörülen artış oranını aşması halinde enflasyon farkının da ödeneceğini belirtmek istiyorum. Hepinize sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Hayırla sonuçlandıracağımız bir sürecin yeni bir başlangıcı olan bugünden itibaren müzakerelerimizi artan bir diyalog içerisinde sürdüreceğimizi belirterek toplantımızı kapatacağız” şeklinde konuştu.

Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın ise “Biz sunulan teklifi eski Türkiye’nin teklifi olarak görüyoruz. Onun için bu teklifi müzakere etmeye değer bulmuyoruz ve bu teklife kapalıyız” dedi. (ANKA)

(HM/HND)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme