-TBMM’DE “15 TEMMUZ MİLLET DARBEYE DUR DEDİ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI(2/SON)

- TBMM Başkanı İsmail Kahraman, “Bu direniş, karşı koyuş sadece bir partinin, görüşün değil demokrasiyi özümsemiş topyekun milletimizindir. Milletimize şükran borçluyuz. Asil bir milletimiz olduğunu dünyaya bir daha gösterdik” dedi.

-TBMM’DE “15 TEMMUZ MİLLET DARBEYE DUR DEDİ” FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI(2/SON)

ANKARA (ANKA) - TBMM Başkanı İsmail Kahraman, “Bu direniş, karşı koyuş sadece bir partinin, görüşün değil demokrasiyi özümsemiş topyekun milletimizindir. Milletimize şükran borçluyuz. Asil bir milletimiz olduğunu dünyaya bir daha gösterdik” dedi.

TBMM Başkanı Kahraman, “15 Temmuz Millet Darbeye Dur Dedi” adlı fotoğraf sergisinin açılışını gerçekleştirdi. Meclis Şeref Holü’nde ziyarete açılan serginin açılışında bir konuşma yapan Kahraman, törendeki yüksek katılıma, “Güzel bir heyet görüyorum tek tek saysam belki sayıyı şaşıracağım” ifadeleriyle dikkat çekti. Kahraman, TBMM Şeref Holü’nden dış bahçeye, ilk bombanın atıldığı yere bir “Demokrasi Yolu” yapılacağını duyururken konuşmasına şöyle devam etti:

“Böyle bir geceyi, kalkışmayı unutmak istemiyoruz, unutmayacağız. O gece bütün milletvekillerimiz, milletimiz tek bir rozet altında birleşti o da ay yıldı. Bir bütünüz ve beraberiz. Şöyle bir teşbihim var, siyasi partiler hep parmak ama bunların hepsi bilekte birleşiyor. Yeri geldiği zaman müşterek yumruk oluyorlar. Bu milli ruh ve şuur milletimizde var, genlerinde var. Bütün gayret edenlerden Allah razı olsun. Şehirlerimize Allah gani gani rahmet eylesin. Bu direniş, karşı koyuş sadece bir partinin, görüşün değil demokrasiyi özümsemiş topyekun milletimizindir. Milletimize şükran borçluyuz. Asil bir milletimiz olduğunu dünyaya bir daha gösterdik. O gün eğer 107 kişi var idiyse Meclis’te, tatil olduğu için, Cuma olduğu için. Nitekim bir sonraki Cumartesi günü bütün milletvekillerimiz, siyasi partilerimiz Meclis’te oldular, ortak bir deklarasyon yayımladılar.” (ANKA/SON)

(ERD/HND)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme