-YILDIRIM: BU BAYRAĞI HİÇ KİMSE İNDİREMEYECEK

-Başbakan Binali Yıldırım, “Biz bu ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde seksen milyon vatandaşımız bir beraber olarak yaşamaya ahdettik, azmettik bin yıldır bu topraklarda bu kararı verdik bundan sonra da bu bayrağı hiç kimse indiremeyecek bu ezanları hiç kimse dindiremeyecek” dedi.

-YILDIRIM: BU BAYRAĞI HİÇ KİMSE İNDİREMEYECEK

İSTANBUL (ANKA) – Başbakan Binali Yıldırım, “Biz bu ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde seksen milyon vatandaşımız bir beraber olarak yaşamaya ahdettik, azmettik bin yıldır bu topraklarda bu kararı verdik bundan sonra da bu bayrağı hiç kimse indiremeyecek bu ezanları hiç kimse dindiremeyecek” dedi.

Başbakan Yıldırım, İstanbul’un üç noktasından 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne doğru gerçekleştirilen Milli Birlik Yürüyüşü’ne Çengelköy’den katılıyor. Vatandaşların darbe girişimine katılanların hukuk içerisinde hak ettikleri cezaya çarptırılmalarını istediğini anımsatan Başbakan Yıldırım, “Biz de diyoruz ki şehit yakınlarımıza gazilerimize müsterih olun ne yaparlarsa yapsınlar, hangi tiyatroyu oynamaya kalkarlarsa kalksınlar hukuk içerisinde hak ettikleri en ağır cezayı alacaklar. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Biz bu ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde seksen milyon vatandaşımız bir beraber olarak yaşamaya ahdettik, azmettik bin yıldır bu topraklarda bu kararı verdik bundan sonra da bu bayrağı hiç kimse indiremeyecek bu ezanları hiç kimse dindiremeyecek” diye konuştu.

-ERDOĞAN İSTANBUL’DA-

Çengelköy, Altunizade ve Kısıklı’dan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne doğru ilerleyen vatandaşlar 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin birinci yıldönümünde gerçekleşecek anma programına katılacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’deki 15 Temmuz gündemli özel oturuma katılmasının ardından İstanbul’a geçti. Erdoğan, Yıldırım ve birçok AK Partili milletvekili 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki anma programına katılacak ve Şehitler Makamı’nın açılışını gerçekleştirecek. (ANKA)

(HM/ERD)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan; MEB’in mesai günlerinden haberi yok
Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan; MEB’in mesai günlerinden haberi yok
-MİLLİ EĞİTİM BAKANI: 25 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI YAPACAĞIZ
-MİLLİ EĞİTİM BAKANI: 25 BİN ÖĞRETMEN ATAMASI YAPACAĞIZ
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3