-KILIÇDAROĞLU: BİZİ SUÇLAMASINLAR DİNLESİNLER

-CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Umuyorum bizim Adalet Yürüyüşü’müze ülkeyi yönetenler daha fazla kulak kabartmış olurlar. Suçlamak yerine dinlemek bir yöneticinin temel görevidir. Niçin biz yürüyoruz? Hangi gerekçeyle yürüyoruz? Bize yapılan bütün hakaretlere rağmen neden sessiz kalıyoruz? Neden inançla ve kararlılıkla ‘Adalet Adalet Adalet’ diyoruz. Bizi suçlamasınlar bizi dinlesinler” dedi.

-KILIÇDAROĞLU: BİZİ SUÇLAMASINLAR DİNLESİNLER

SAKARYA (ANKA) – CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Umuyorum bizim Adalet Yürüyüşü’müze ülkeyi yönetenler daha fazla kulak kabartmış olurlar. Suçlamak yerine dinlemek bir yöneticinin temel görevidir. Niçin biz yürüyoruz? Hangi gerekçeyle yürüyoruz? Bize yapılan bütün hakaretlere rağmen neden sessiz kalıyoruz? Neden inançla ve kararlılıkla ‘Adalet Adalet Adalet’ diyoruz. Bizi suçlamasınlar bizi dinlesinler” dedi.

CHP lideri Kılıçdaroğlu önderliğinde başlayan Adalet Yürüyüşü 18. gününde devam ediyor. Adalet korteji yürüyüşe başlamadan önce, Kılıçdaroğlu basın toplantısı düzenledi. Sivas Katliamı’nın 24. yıldönümü nedeniyle katliamda yaşamını yitirenleri anan Kılıçdaroğlu, “Madımak’ta hayatını kaybedenler hâlâ adalet arıyorlar. Bu nedenle bizim yaptığımız Adalet Yürüyüşü anlamlı. Hiç kimse inancı, kültürü ve siyasi görüşü nedeniyle suçlanmamalı. Herkes düşüncelerini özgürce söyleyebilmeli” dedi.

-“BÜTÜN YURTTAŞLARIMIZ ADALETLİ BİR YÖNETİM İSTİYOR”-

“Sevgili Peygamberimizin şöyle bir Hadis-i Şerifi bir gün adaletli davranmak 60 yıllık ibadetten üstündür” diyen Kılıçdaroğlu, “Biz bir gün değil hepimiz adaletli davranalım diye yürüyoruz. Bize destek veren bütün yurttaşlarımız adaletli bir yönetim, devlet, toplum istiyor. Adaletin egemen olduğu hepimizin düşüncelerini ifade edebildiği, düşüncelerini ifade ettiği için hapse atılmadığı bir düzen istiyoruz. Umuyorum bizim Adalet Yürüyüşü’müze ülkeyi yönetenler daha fazla kulak kabartmış olurlar. Suçlamak yerine dinlemek bir yöneticinin temel görevidir. Niçin biz yürüyoruz? Hangi gerekçeyle yürüyoruz? Bize yapılan bütün hakaretlere rağmen neden sessiz kalıyoruz? Neden inançla ve kararlılıkla ‘Adalet Adalet Adalet’ diyoruz. Bizi suçlamasınlar bizi dinlesinler” şeklinde konuştu.

-“ALLAH’TAN RAHMET DİLEKLERİMİZİ İLETİYORUZ”-

AK Parti Lice İlçe Başkan Yardımcısı Orhan Mercan’ın ve Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Ahi’nin uğradıkları silahlı saldırı sonucu öldürülmelerine değinen Kılıçdaroğlu, “Adalet ve Kalkınma Partisi’nin yöneticilerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Allah’tan rahmet dileklerimizi iletiyoruz” dedi. (ANKA)

(HM/ERD)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme