-BAKIRKÖY’DE YAZ SPOR OKULUNA KATILAN ÇOCUKLARIN MADALYA SEVİNCİ

- Bakırköy Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yaz spor okuluna katılan tüm çocuklar, madalya ve katılım belgelerini aldı.

-BAKIRKÖY’DE YAZ SPOR OKULUNA KATILAN ÇOCUKLARIN MADALYA SEVİNCİ

İSTANBUL (ANKA) - Bakırköy Belediyesi tarafından düzenlenen ücretsiz yaz spor okuluna katılan tüm çocuklar, madalya ve katılım belgelerini aldı.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun talimatıyla başlatılan ücretsiz yaz spor okulları büyük bir heyecanla devam ederken, 4 dönem olarak planlanan kursların 1. döneminin ödül töreni yapıldı.

Başkan Kerimoğlu, katılan tüm çocuklara ve velilere teşekkür ederek, çocuklar için her türlü desteği vereceğini belirtti. Kerimoğlu yaptığı açıklamada, Bakırköy Belediyesi olarak sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını yetiştirdiklerini ifade ederek şu bilgileri paylaştı:

“Yaz spor okullarımız 9 branşta devam ediyor . Aynı zamanda katılan tüm öğrencilere uzman antrenörlerimiz tarafından yetenek taraması, sağlık müdürlüğümüz tarafından da sağlık taraması yapılıyor. Kadromuz tarafından seçilen çocuklarımız ise milli takımlara kadar gitmesini sağlayacak çalışmalar başlattık. Çocuklarımız için ne yapsak azdır. Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.” (ANKA)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme