-BAKIRKÖY’DE BABA-ÇOCUK SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI

- Bakırköy Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu(TSF) İlçe Temsilciliği tarafından Baba-Çocuk Satranç Turnuvası yapıldı. Turnuvayı Dirikman ailesi kazandı.

-BAKIRKÖY’DE BABA-ÇOCUK SATRANÇ TURNUVASI YAPILDI

ANKARA (ANKA) - Bakırköy Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu(TSF) İlçe Temsilciliği tarafından Baba-Çocuk Satranç Turnuvası yapıldı. Turnuvayı Dirikman ailesi kazandı.

Bakırköy Belediyesi, Türkiye Satranç Federasyonu ile birlikte “Baba-Çocuk Satranç Turnuvası” düzenledi. Turnuvaya 32 takım katıldı. Bakırköy Belediyesi Yeşilköy Sanat Evi ve Kent Müzesi’nde düzenlenen turnuvayı Dirikman ailesi birincilikle bitirirken, ikinciliği Toper ailesi, üçüncülüğü Alastar ailesi, dördüncülüğü de Güder ailesi kazandı.

-“SATRANÇ SPORUNU DESTEKLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”-

Dereceye giren takımlar kupa ve madalyalarını TSF İlçe Temsilcisi Nur Şakar ve diğer yetkililerden aldı. Turnuvanın ardından değerlendirmede bulunan Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, “Özellikle çocuklarımızın zihinsel gelişimine büyük katkısı olan satranç sporunu desteklemeye devam edeceğiz. Bu konuda önemli işbirliği içerisinde olduğumuz TSF ve TSF İlçe Temsilciliğine katkılarından dolayı teşekkür ederiz” dedi. (ANKA)

(HM/HND)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme