-28/05/2017: METEOROLOJİ’DEN 5 İL İÇİN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

-Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale ve Çorum’da kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Kuvvetli yağış nedeniyle su baskını, ulaşımda aksamalar, yıldırım, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

-28/05/2017: METEOROLOJİ’DEN 5 İL İÇİN KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI

ANKARA (ANKA) – Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale ve Çorum’da kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Kuvvetli yağış nedeniyle su baskını, ulaşımda aksamalar, yıldırım, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, yurt geneli parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın güneydoğusu, Ege, Akdeniz’in iç kesimleri, İç Anadolu, Karadeniz’in iç kesimleri, Doğu Anadolu’nun kuzey ve batısı ile Edirne, Kırklareli, Sinop, Samsun ve Bingöl çevreleri yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

Yağışlar,  Ankara, Eskişehir, Çankırı, Kırıkkale ve Çorum çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olacak. Sağanak ve kuvvetli yağış nedeniyle su baskını, ulaşımda aksamalar, yıldırım, yerel dolu yağışı gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması istendi.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacak. Rüzgar ise genellikle güney ve güneybatı, kuzeybatı kesimlerde kuzey ve kuzeydoğu yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esecek.

-BÖLGELERDE HAVA DURUMU-

MARMARA BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, Edirne, Kırklareli, Balıkesir, Bursa ve Bilecik çevreleri aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

EGE BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

AKDENİZ BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

İÇ ANADOLU BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışlar, Eskişehir, Ankara, Çankırı ve Kırıkkale çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olacak.

BATI KARADENİZ BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri ile Sinop çevreleri aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

ORTA ve DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri ile Samsun çevreleri aralıklı ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek. Yağışlar, Çorum çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olacak.

DOĞU ANADOLU BÖLGESİ: Parçalı ve çok bulutlu, kuzey ve batı kesimleri ile Bingöl çevreleri kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçecek.

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ: Parçalı, yer yer çok bulutlu geçecek.

-BAZI İLLERDE HAVA DURUMU-

İSTANBUL: Parçalı ve çok bulutlu. (23)

İZMİR: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (25)

ADANA: Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı. (29)

ANTALYA: Parçalı ve çok bulutlu, iç kesimleri yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı. (24)

ANKARA: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı. Yağışlar kuvvetli olacak. (19)

SAMSUN: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (19)

ERZURUM: Parçalı ve çok bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı. (18)

DİYARBAKIR: Parçalı ve çok bulutlu. (28) (ANKA)

(YE/GO) 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK EĞİTİM SEN GENELBAŞKANI TALİP GEYLAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”
TÜRK EĞİTİM SEN GENELBAŞKANI TALİP GEYLAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”
MEB’in yayınladığı lise listesinde 32 ile şok! O illerde Anadolu lisesi tercihi yapılmayacak!
MEB’in yayınladığı lise listesinde 32 ile şok! O illerde Anadolu lisesi tercihi yapılmayacak!
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3