Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Tarsus Eğitim-İş Sendikası üyesi 100 öğretmen 19 Mayıs’ta Atatürk’ün doğduğu Selanik’e gidiyor. Yunanistan’a giderek tarihi yerleri ve Makedonya’da belli başlı yerleri gezecek olan Eğitim-İş’li öğretmenler 3 günlük turun ardından Türkiye’ye dönüş yapacak. Cumhuriyet ile taçlandırdığımız Ulusal Kurtuluş Savaşımızın başlangıcının 98. Yıl dönümünde Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu topraklarda ona olan minnettarlığımızı,saygımızı ve sevgimizi sunmaya […]

Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

Tarsus Eğitim-İş Sendikası üyesi 100 öğretmen 19 Mayıs’ta Atatürk’ün doğduğu Selanik’e gidiyor.

Yunanistan’a giderek tarihi yerleri ve  Makedonya’da belli başlı yerleri gezecek olan Eğitim-İş’li öğretmenler 3 günlük turun ardından Türkiye’ye dönüş yapacak.

Cumhuriyet ile taçlandırdığımız Ulusal Kurtuluş Savaşımızın başlangıcının 98. Yıl dönümünde Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün doğduğu topraklarda ona olan minnettarlığımızı,saygımızı ve sevgimizi sunmaya gideceğiz diyen  Eğitim-İş başkanı Yunus Karamık Selanikte çok duygusal bir buluşmaya gideceklerini ifade etti.

Yunus Karamık  açıklamasının devamında şu sözleri kullandı ”Tamda Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlarının sapık ve sapkın fikirlerini fütursuzca kustuğu bir dönemde gerçekleştireceğimiz geziye üyelerimizin ve EgitimIş dostlarının yoğun katılımı M.Kemalin bu topraklarda yenilmeyeceğini bizlere bir kez daha göstermiştir… Gezimiz kapsamında hem Atamızın doğdugu evi hem gerek Osmanli gerekse Bizans ve Roma döneminden kalma çok sayıda kültürel mirası görmenin yanında Makedonyada ki Manastır Askeri İdadisini de görme fırsatı bulacak olan arkadaşlarımızla 19-21 Mayıs Tarihleri arasında dolu dolu bir üçgün geçireceğiz…  ”

Finansbank Kredi Kartı Borç Sorgulama

 

Finansbank kredi kartı borç sorgulama

Finasbank kredi kartı limit sorgulama

Finansbank hesap extresi 

Finansbank kredi kartı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3