MEB Yönetici Görevlendirme 2017 Takvimi Yayımlandı

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarına yönetici görevlendirme kılavuzu yayımlandı. MEB 2017 yılı yönetici görevlendirme kılavuzuna göre atama takvimi de belli oldu.

MEB Yönetici Görevlendirme 2017 Takvimi Yayımlandı
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarına yönetici görevlendirme kılavuzu yayınlandı. MEB 2017 yılı yönetici görevlendirme kılavuzuna göre eğitim kurumu yöneticilerinden, 2016-2017 ders yılı sonu itibariyle aynı eğitim kurumunda aynı unvanda toplam dört yılını dolduranlar ile aynı eğitim kurumunda aynı unvanda toplam sekiz yılını dolduran yöneticilerin yöneticilik görevi sona erecek. Görev süresini dolduran yöneticiler, 09 Haziran 2017 tarihi itibariyle öğretmenliğe atanacaklar. Yöneticilikte geçen dört yıllık sürenin hesabında, en son görevlendirme tarihinden itibaren aynı unvanda geçen hizmet sürelerinin toplamı esas alınacak. Dört ve sekiz yıllık sürenin hesabına; yıllık izin, hastalık izni, aylıksız izin, yöneticilik dışındaki geçici görev ve benzeri nedenlerle fiilen yapılmayan yöneticilik görevleri de dahil edilecek. Yönetici görevlendirmelerine ilişkin iş ve işlemlerin yapılacağı takvim de açıklandı. Buna göre 26 Nisan-5 Mayıs tarihleri arasında görev süresi dolan yöneticilerin belirlenecek ve ilgililere duyurulacak, yöneticiliği münhal bulunan eğitim kurumlarının ilanı ise 8-9 Mayıs 2017 tarihlerinde yapılacak. Yönetici olarak görevlendirileceklere ilişkin başvurular 10-15 Mayıs’ta alınacak, sonuçlar ise 31 Mayıs 2017 tarihinde ilan edilecek.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3