Eğitim-İş Genel kurulunu yaptı

Eğitim ve Bilim İş görenleri sendikası (Eğitim-İş) Osmaniye İl temsilciliği genel kurul toplantısını yaptı.

Eğitim-İş Genel kurulunu yaptı

Eğitim ve Bilim İş görenleri sendikası (Eğitim-İş) Osmaniye İl temsilciliği genel kurul toplantısını yaptı. Eğitim ve Bilim İşçi görenleri Sendikası (Eğitim-İş) 5. olağan genel kurul toplantısını yaparak yeni yönetimini belirledi.

Sendika yönetiminin seçimlerine çarşaf liste ile girildi. Toplam 12 aday ile girilen seçimler sonunda oyların tamamına yakının alan Seyit Demir güven tazeledi.

Eğitim-İş sendikasının oy ayrım ve sayımları neticesinde en fazla oy alan 7 kişi ile yeni yönetim kurulu oluşturuldu. Eğitim-İş Sendikası Osmaniye Temsilciliğinin yeni yönetim kurulu Başkan; Seyit Demir, İl sekreteri Ahmet Şanlıer, İl mali sekreteri Melike Ünlü, İl örgütlenme sekreteri İbrahim Akoluk, İl Hukuk Sekreteri Ökkeş Göl, İl basın yayın ve TİS sekreteri Utku Bora Candan, İl Eğitim sekreteri Ayşegül Ünlü şeklinde oluştu.

Medyagazete.com

 

eğitim iş osmaniye seyit demir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme