688 sayılı iade kararnamesi yayımlandı. Bu KHK'da ihraç olmadı

Adalet Bakanlığından 15 kişi, Emniyet Genel Müdürlüğünden 24 kişi, Sağlık Bakanlığından 83 olmak üzere 416 kamu personeli görevine iade edildi.

688 sayılı iade kararnamesi yayımlandı. Bu KHK'da ihraç olmadı

29 Mart 2017 ÇARŞAMBA
Resmi Gazete
Sayı : 30022

KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME

OLAĞANÜSTÜ HAL KAPSAMINDA BAZI TEDBİRLER ALINMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME

Karar Sayısı: KHK/688
Olağanüstü hal kapsamında bazı tedbirler alınması; Anayasanın 121 inci maddesi ile 25/10/1983 tarihli ve 2935 sayılı Olağanüstü Hal Kanununun 4 üncü maddesine göre, Cumhurbaşkanının başkanlığında toplanan Bakanlar Kurulu'nca 20/3/2017 tarihinde kararlaştırılmıştır.
İade hükümleri
MADDE 1 - (1) Ekli listede yer alan kamu görevlileri, ilgili kanun hükmünde kararnamenin eki listelerin ilgili sıralarından çıkarılmıştır.
(2) İlgili kanun hükmünde kararname hükümleri, birinci fıkrada belirtilen kişiler bakımından tüm hüküm ve sonuçlarıyla birlikte ilgili kanun hükmünde kararnamenin yayımı tarihinden geçerli olmak üzere ortadan kalkmış sayılır. Söz konusu personelden bu maddenin yürürlük tarihinden itibaren on gün içerisinde göreve başlamayanlar çekilmiş sayılır. Bu kapsamda göreve başlayanlara, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihten göreve başladıkları tarihe kadar geçen süreye tekabül eden mali ve sosyal hakları ödenir. Bu kişiler, kamu görevinden çıkarılmalarından dolayı herhangi bir tazminat talebinde bulunamaz. Bu personelin görevlerine iadesi, kamu görevinden çıkarıldıkları tarihte bulundukları yöneticilik görevi dışında öğrenim durumları ve kazanılmış hak aylık derecelerine uygun kadro ve pozisyonlara atanmak suretiyle de yerine getirilebilir. Bu maddeye ilişkin işlemler ilgili bakanlık ve kurumlar tarafından yürütülür.
Yürürlük
MADDE 2 - (1) Bu Kanun Hükmünde Kararname yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
Yürütme
MADDE 3 - (1) Bu Kanun Hükmünde Kararname hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

Listelerin pdf hali içinTıklayınız

İŞTE İADE LİSTELERİ

KURUMU: DANIŞTAY BAŞKANLIĞI

Sıra No

Sicil

Adı Soyadı

Unvanı

1

2901

Muhammet Emin Araş

Mühendis

2

2875

Yeşimhan Dülger

Hizmetli

3

3082

Zeynep Esaf

Zabıt Katibi

KURUMU: SAYIŞTAY

SİCİL

ADI SOYADI

UNVAN

3830

Can Mustafa TÜRKYENER

Uzman Denetçi

KURUM: YARGITAY BAŞKANLIĞI

Sıra No

Sicil No

Ad Soyad

Unvanı

1

503324

Alpaslan BEKİROĞLU

ŞOFÖR

2

503291

Ümit TUNCER

HİZMETLİ

3

502457

Cemil AYDIN

ŞOFÖR

4

503133

Orkun GÜR

KORUMA VE GÜVENLİK GÖREVLİSİ

KURUMU: BASIN YAYIN VE ENFORMASYON GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sicil No

Adı Soyadı

Unvanı

Görev Yeri

1665

Mehmet Fatih ÖKE

Basın Müşaviri

Vaşington

KURUMU: DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI

S.NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

İLİ-İLÇESİ

1

20030582

AHMET GÖÇER

İMAM HATİP

ADANA POZANTI

2

19974073

RAŞİT ALTINDAĞ

İMAM HATİP

AFYONKARAHİSAR DAZKIRI

3

19773862

ALİ TEMİZ

MÜEZZİN KAYYIM

ANKARA ALTINDAĞ

4

20125873

ZENNURE ARSLAN

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

ANKARA MAMAK

5

19942499

SEVİM ÇETİNTAŞ

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

ANKARA SİNCAN

6

20135384

ALİ MURAT BALİÇ

İMAM HATİP

ANTALYA KORKUTELİ

7

19831231

FAHRETTİN ALTUN

İMAM HATİP

ARDAHAN

8

19814361

KEMAL KARADENİZ

İLÇE MÜFTÜSÜ

BALIKESİR EDREMİT

9

20051731

YASİN AYDIN

HİZMETLİ

BALIKESİR MARMARA

10

20074970

ŞEVDE BALTACI

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BOLU

11

20074082

FİLİZ SEYİTOĞLU EREN

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

BURSA OSMANGAZİ

12

19960175

MEHMET ÇİÇEK

İMAM HATİP

BURSA YILDIRIM

13

20071780

MURAT HOMBAÇ

İMAM HATİP

ÇORUM MECİTÖZÜ

14

19952890

MEHMET AKHAN

İMAM HATİP

DENİZLİ BABADAĞ

15

19855018

FATİH GÜNGÖR

İMAM HATİP

DİYARBAKIR SUR

16

19964164

YAKUP CİNOĞLU

İMAM HATİP

DÜZCE

17

20138274

FATMA KÖROĞLU

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

DÜZCE

18

19811198

HİDAYET ÖZÇELİK

MÜEZZİN KAYYIM

EDİRNE KEŞAN

19

20077180

NURETTİN KARA

İMAM HATİP

EDİRNE MERİÇ

20

19900483

ABDULLAH BAĞLIKOL

İMAM HATİP

ELAZIĞ

21

19961526

YUNUS BEYDİLİ

İMAM HATİP

ERZİNCAN

22

19950218

BEKİR ŞAHSET BİRİCİK

MÜEZZİN KAYYIM

ERZİNCAN KEMAH

23

19976325

MEVLÜT SEKMEN

İMAM HATİP

ERZİNCAN ÜZÜMLÜ

24

19876397

ÖZYURT ÇELİK

İMAM HATİP

ERZURUM AZİZİYE

25

19833263

KAMALPOLAT

İMAM HATİP

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

26

19887002

ÖNDER KIZILKA YA

İMAM HATİP

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI

27

19742227

İSA KAYNAK

İLÇE MÜFTÜSÜ

GİRESUN GÖRELE

28

19964608

NECMİTTİN BULUT

İMAM HATİP

HATAY DÖRTYOL

29

19882325

MUSTAFA ADEM AKYÜREK

İMAM HATİP

HATAY HASSA

30

20079827

ELİFE YAMAN

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

İSPARTA

31

20073994

TUBA ER

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

İSTANBUL BAYRAMPAŞA

32

19942436

HATİCE IŞIK

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

İSTANBUL ESENLER

33

20081505

İSMET PAK

İMAM HATİP

İSTANBUL ÜMRANİYE

34

19960574

MEHMET SALİH ZENGİN

İMAM HATİP

tZMİR KARABAĞLAR

35

19972230

HAŞAN HÜSEYİN TÜRE

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

İZMİR KARABAĞLAR

36

20063397

EMİNE İMRE

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

İZMİR TORBALI

37

19861732

İSA DUT

İMAM HATİP

KAHRAMANMARAŞ

DULKADİROĞLU

38

20114373

AHMET ÇAKIL

İMAM HATİP

KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN

39

200710162

MUAZZAM YENER

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

KAHRAMANMARAŞ ONİKİŞUBAT

40

200713284

KIYMET DURAK

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

KAYSERİ MELİKGAZİ

41

20063110

ÜMÜS DOĞAN

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

KAYSERİ MELİKGAZİ

42

19960551

AHMET ÇETİNKAYA

İMAM HATİP

KAYSERİ MELİKGAZİ

43

20122359

SÜMEYYE ATEŞ

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

KONYA AKŞEHİR

44

19833555

MUSA YENEN

İMAM HATİP

KONYA KARATAY

45

19830501

İLHAN SIRAKAYA

İMAM HATİP

KONYA KARATAY

46

19864086

ERHAN ERKAN

İMAM HATİP

KÜTAHYA SİMAV

47

20115809

SÜLEYMAN ÖZGENÇ

İMAM HATİP

KÜTAHYA SİMAV

48

19978865

MUSTAFA ALICI

İMAM HATİP

MALATYA DOĞANŞEHİR

49

19891786

ENVER BAKAY

İMAM HATİP

MARDİN ARTUKLU

50

19971006

HAŞAN DENİZ

İMAM HATİP

MARDİN ARTUKLU

51

201212717

MAHMUT YILMAZ

İMAM HATİP

MARDİN DERİK

52

20061616

ABİDE DALDA

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

MERSİN TOROSLAR

53

19876152

RECEP GÜNGÜR

İMAM HATİP

MUĞLA FETHİYE

54

19892036

NURSİ AKSOY

İMAM HATİP

MUĞLA SEYDİKEMER

55

20074974

MELİHA İĞDİ

KURAN KURSU ÖĞRETİCİSİ

MUŞ

56

19771019

MEHMET BAHTİYAR

İMAM HATİP

ORDU PERŞEMBE

57

20010487

HANİFİ ÇELİK

İMAM HATİP

OSMANİYE BAHÇE

58

20061259

MERYEM ÖZBEK

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

RİZE GÜNEYSU

59

20021987

İSMAİL YILDIRIM

İMAM HATİP

RİZE KALKANDERE

60

19973497

HACI MEHMET AKDOĞAN

UZMAN VAİZ

SAMSUN

61

19873204

SABRI DEMİRDEN

İMAM HATİP

SAMSUN 19 MAYIS

62

20079815

BEHÇET AKSOY

MÜEZZİN KAYYIM

SİİRT KURTALAN

63

20043506

MUHAMMET ALİ BABAMGÜL

İMAM HATİP

SİVAS DİVRİĞİ

64

19976186

ALİ ÖZBAY

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

SİVAS ZARA

65

20131719

YAKUP ÇALIŞKAN

İMAM HATİP

ŞANLIURFA BOZOVA

66

19831500

FARUK YALÇIN

İMAM HATİP

TOKAT

67

19963109

KAYA DÜNDAR

İMAM HATİP

TOKAT ERBAA

68

19870726

SEYİT KÖSE

İMAM HATİP

TOKAT ERBAA

69

19895584

YILMAZ SERTTAŞ

MÜEZZİN KAYYIM

TOKAT ZİLE

70

20072263

ZEKİ GÜVEN

VAİZ

TRABZON BEŞİKDÜZÜ

71

20011663

YILMAZ BAYRAM

VAİZ

TRABZON DÜZKÖY

72

19861088

ABDULLAH COŞKUN

İMAM HATİP

UŞAKBANAZ

73

19896409

MEHMET ÇETİNTAŞ

İMAM HATİP

UŞAKULUBEY

74

19941482

SEZGİN AKTEPE

İMAM HATİP

ZONGULDAK ALAPLI

75

19893456

MEHMET KAZKONDU

İMAM HATİP

ZONGULDAK DEVREK

76

19894445

HALİME GÖKTEKİN

KUR'AN KURSU ÖĞRETİCİSİ

ZONGULDAK EREĞLİ

ADALET BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLAR

SIRA

SİCİL

AD SOYAD

UNVAN

GÖREV YERİ

1

99597

NİHAT DÖNMEZ

İCRA MÜDÜR YARDIMCISI

AKDAĞMADENİ ADLİYESİ

2

159548

HALİL İBRAHİM ÇAMUR

İNFAZ VE KORUMA MEMURU

BAYBURT M TİPİ KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU

3

104954

İBRAHİM ARI

İNFAZ VE KORUMA MEMURU

MERSİN DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ

4

52639

MURAT ÇAYLIOĞLU

İNFAZ VE KORUMA MEMURU

BARTIN KAPALI CEZA İNFAZ KURUMU

5

94344

ALİ OSMAN TURGUT

ZABIT KATİBİ

UŞAK ADLİYESİ

e

187162

BEYTULLAH BABA

ZABIT KATİBİ (657 4B)

İSTANBUL ADLİYESİ

7

181229

GÖZDE KURTULDU

ZABIT KATİBİ

ADANA ADLİYESİ

8

133045

HALİL İBRAHİM AYDIN

ZABIT KATİBİ

TUZLUCA ADLİYESİ

9

122847

MEHMET DURMAZ

ZABIT KATİBİ

ŞANLIURFA ADLİYESİ

10

114391

MEHTİ KERTİ

ZABIT KATİBİ

GAZİANTEP ADLİYESİ

11

169892

NASIH AYDAR

ZABIT KATİBİ

MERSİN ADLİYESİ

12

126744

ÖMER ŞEKER

ZABIT KATİBİ

ALAŞEHİR ADLİYESİ

13

170293

ÖZCAN KARA

ZABIT KATİBİ

ELAZIĞ ADLİYESİ

14

52331

YILDIZ GÜRCAN

ZABIT KATİBİ

BALIKESİR ADLİYESİ

15

188467

YUSUF ALİ TERZİOĞLU

ZABIT KATİBİ (657 4B)

OF ADLİYESİ

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

SIRA

SİCİL NO

AD SOYAD

ÇALIŞTIĞI BİRİM

İL

UNVANI ¦

1

93392

HALİS GÜVEN

ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA

UZMAN. .

2

308847

YUSUF ARIKANOĞLU

ANKARA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

ANKARA

UZMAN : .

3

309495

ESRA CERAN ÇETİN

ANTALYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

ANTALYA

ECZACI

4

410116

MUSTAFA ÖNCÜ

BAYBURT SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

BAYBURT

İCRA MEMURU

5

99769

MURAT KABA

DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

MERKEZ

DAĞITICI

6

108665

ŞEYHMUS DEMİR

DİYARBAKIR. SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

DİYARBAKIR

DİŞ TABİBİ

7

207818

NAKİ YASAN

EMEKLİLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MERKEZ

V.H.K.İ

8

89048

CUMA BUDAK

GAZİANTEP SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

GAZİANTEP

ARAŞTIRMACI

9

59351

SEVGİ BİLİK

İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL

MEMUR

10

118591

YAŞ AR FİLİZ

İSTANBUL SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

İSTANBUL

V.H.K.İ

11

135112

AYLİN TAŞ

KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

KAYSERİ

ECZACI

12

305928

ÇAKIR ÇETİN

KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İL MtiDÜRLÜĞÜ

KAYSERİ

ARAŞTIRMACI

13

113050

İLYAS DOĞAN

KAYSERİ SOSYAL GÜVENLİK İI. MÜDÜRLÜĞÜ

KAYSERİ

V.HK.İ

14

66524

LÜTFİUZUN

KIRŞEHİR SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

KIRŞEHİR

V.H.K.İ

15

96476

SAKIP ALKAN

KONYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

KONYA

V.HK.İ

16

408115

HÜSEYİN FADULLAH AZARKAN

MARDİN SOSYAL GÜVENLİK İl, MÜDÜRLÜĞÜ

MARDİN

V.H.K.İ

: 17

98710

ORHAN BİLGE

MARDİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

MARDİN

V.H K İ

18

403616

İBRAHİM HALİL PELTEK

MERSİN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

MERSİN :

V.H.K.İ

19

121067

İSMAİL KARAALP ¦

MUĞLA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

MUĞLA

SOSYAL GÜVENLİK DENETMEN YRD.

20

402159

MEHMET İŞIK

REHBERLİK VE TEFTİŞ BAŞKANLIĞI

RTB

MÜFETTİŞ

21

401212

İSMAİL DİRİLİK

SAKARYA SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

SAKARYA

ŞEF

22

121992

VELİ AĞÖREN

SİGORTA PRİMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

MERKEZ

SOSYAL GÜVENLİK UZMANI

23

411780

FEVZİ YILDIRIM

SİVAS SOSYAL GÜVENLİK İl. MÜDÜRLÜĞÜ

SİVAS

V.H.K.İ

24

97649

MEHMET UVAÇİN

VAN SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ

VAN :

SOSYAL GÜVENLİK MERKEZİ MÜD.

KURUMU: ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

SIRA NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE

1

28497

AKİF GÖKSU

ŞEHİR PLANCISI

MERSİN

2

30138

Mümin ÇETİNER

MÜHENDİS

SİİRT

İLLER BANKASI A.Ş.

SIRA NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE

1

12867

AHMET LOKMAN VAROL

UZMAN

GAZİANTEP

2

14371

CANER MUTLU

TEKNİK UZMAN

İSTANBUL

3

14009

CİHAN YILMAZ

UZMAN

GAZİANTEP

4

13715

METİN GÜMÜŞ

YÖNETİM PERSONELİ

İZMİR

5

12789

NECATİ KUŞÇU

UZMAN

GAZİANTEP

KURUMU: TAPU VE KADASTRO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

ÜNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE

1

25694

HAŞAN ÖZALBAN

BÖLGE MUDURU

SAMSUN

2

41674

EROLAKSOY

KADASTRO TEKNİSYENİ

KARABÜK

3

35329

BAHATTİN ÖREN

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

SAMSUN

DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI

SIRA NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

1

68525

Yunis Bolat

Yurtdışı Sözleşmeli

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

S.N.

SİCİL M)

ADI SOYADI

1 AYANI

GÖRF.V YERİ

1

762

TUĞBAPAK

AVUKAT

SAMSUN

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Sıra

Kurum Sicili

Adı Soyadı

Rütbe

1

92122

Abdullah ÇAVDAR

3.Sınıf Emniyet Müdürü

2

121501

Taner ŞAVŞATLI

4.Sınıf Emniyet Müdürü

3

255531

Fatih ŞİMŞEK

Emniyet Amiri

4

260260

Sevil ATASOY

Emniyet Amiri

5

260285

Mehmet ATASOY

Emniyet Amiri

6

189050

Bediha SEZGİN

Komiser

7

245276

Turgay DURAL

Komiser

8

205370

Yasemin Arslan PAY

Komiser Yardımcısı

9

249952

Bilal CEYLAN

Komiser Yardımcısı

10

254005

Engin ÇİNKILIÇ

Komiser Yardımcısı

11

95133

Ramazan ÖCAL

Başpolis Memuru

12

118546

Metin ŞENOCAK

Polis Memuru

13

123475

Erol ÇANKAYA

Polis Memuru

14

131623

Muhamber GÖZEL

Polis Memuru

15

218697

Candan GÜVENÇ

Polis Memuru

16

219907

Naci ÖNER

Polis Memuru

17

243880

Güven KARAÇAY

Polis Memuru

18

266427

Gökhan KAYAR

Polis Memuru

19

278195

Cumali TULUK

Polis Memuru

20

292650

Mehmet KAYPAK

Polis Memuru

21

305525

Rahim Efe KARAKAVAK

Polis Memuru

22

328778

Murat AKIL

Polis Memuru

23

366261

Murat ÇİLİNGİR

Polis Memuru

24

369617

Uğur KALKAN

Polis Memuru

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE

446

KEREM YÜKSEL

İL GÖÇ UZMAN YARDIMCISI

DENİZLİ

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

Sıra No

Kurum Sicil

Ad

Soyad

Rütbe

En Son Görev Yeri

1

2014-5

Mehmet Burak

DURLANIK

J.Tbp.Ütğm.

Patnos 3'üncü J.Komd.A.K.lığı

2

2014-123

Semih

GÜRKAN

J.Tğm.

Muğla İl J.K.lığı

3

2014-SV.24

Begüm

ÇARDAK

J.Öğ.Tğm.

JSGA Bşk.lığı

4

2011-M.3

Bilgin

BİLGİÇ

J.Mu.Asb.Kd.Çvş.

MEBS Bşk.lığı

MAHALLİ İDARELER PERSONELİ

S.N.

DOĞUM

TARİHİ

ADI-SOYADI

BABA ADI

GÖREVİ

GÖREV İLİ

1

/1/1976

Davut YORGUN

Ahmet

Memur

ADANA ASKİ GENEL

MÜDÜRLÜĞÜ

2

/7/1972

Haluk YILDIRIM

Namaz

Müdür Vekili

AĞRI İL ÖZEL İDARESİ

3

/2/1970

Mustafa ÇOBAN

İsmail

Teknisyen

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

4

/5/1977

Fatma TUMA

ANDIRMAN

Ahmet

İŞÇİ

BİNGÖL BELEDİYESİ

5

/8/1976

Nuran HANSU

Sait

Avukat

BİNGÖL BELEDİYESİ

6

/1/1979

Nihat BENLİ

Mustafa

VHKİ

BOLU BELEDİYESİ

7

/6/1989

Sibel İPEK

Seyfettin

Harita Mühendisi

DİYARBAKIR KULP

BELEDİYESİ

8

/10/1981

Cengiz EVİN

Çadır

işçi

HAKKARİ DERECİK

BELEDİYESİ

9

/7/1968

İsa ÇİFTÇİ

Musa

Tahsildar

HAKKARİ BELEDİYESİ

10

/8/1970

Kamuran ALİ TUĞAN

Abdulhafız

Tekniker

HAKKARİ BELEDİYESİ

11

/2/1965

Sadık KARGA

Mehmet Salih

İtfaiye Eri

HAKKARİ BELEDİYESİ

12

/7/1965

Abdulhamit BULUT

Ramazan

işçi

HAKKARİ BELEDİYESİ

13

/8/1969

Hamit TEMEL

Kamil

işçi

HAKKARİ YÜKSEKOVA

BELEDİYESİ

14

/7/1980

Zennure ANUK

Ömer

işçi

HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ

15

/10/1977

Nurettin TAŞÇI

Halil

İŞÇİ

HAKKARİ YÜKSEKOVA BELEDİYESİ

16

/8/1966

Erhan Mustafa TARTICI

Osman

Belediye Başkan Yardımcısı

HATAY ANTAKYA

BELEDİYESİ

17

/12/1971

Abdülkadir

BAYRAKTAR

Kamil

Mühendis

HATAY ANTAKYA

BELEDİYESİ

18

/11/1977

Erdoğan BOYAR

Faruk

VHKİ

HATAY ANTAKYA

BELEDİYESİ

19

/6/1966

Ahmet BATİ

Salman

Yazı İşleri Müdürü

HATAY KUMLU BELEDİYESİ

20

/8/1974

Ayşe KARACA ÇELİK

Muştan

VHKİ

İSPARTA BELEDİYESİ

21

/8/1987

Ceylan İNCE KARACAN

Mehmet Sıddık

Tekniker

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

22

/12/1982

Eyüp Selman KORTEN

Ekrem

Müdür Yardımcısı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

23

/1/1982

ALİ KARACA

Ramazan

Memur

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

24

/7/1982

Banu Tuba

TURGUT

Haşan Basri

Memur

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

25

/2/1956

Haşan ERBAY

Ali

Memur

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

26

/9/1980

İbrahim YILMAZ

Selahattin

Memur

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

27

/7/1960

Abdurrahman

YILDIRIM

Şeyho

Memur

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

28

/6/1987

Büşra Gizem YILMAZ

Hüseyin

Memur

İSTANBUL SANCAKTEPE BELEDİYESİ

29

/9/1981

Nimetullah AKSOY

Murat

İtfaiye Eri

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

30

/2/1989

Yusuf

NİZAMOĞLU

Müsaffettin

İtfaiye Eri

KARAMAN BELEDİYESİ

31

/1/1990

Salim ALSAÇ

İbrahim

İtfaiye Eri

KARAMAN BELEDİYESİ

32

/1/1965

Mustafa Cengiz ÜNVER

Haşan

Yazı İşleri Müdürü

KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ

33

/6/1970

Muhammet

MERMER

Tahir

Ziraat Mühendisi

KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ

34

/5/1978

Yüksel DOĞAN

Kamil

Mühendis

KARAMAN İL ÖZEL İDARESİ

35

/2/1969

Hüseyin ÖZHAN

Mehmet

Şoför

MANİSA BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

36

/5/1959

Yaşar AKIN

Süleyman

Şube Müdürü

MANİSA MASKİ GENEL

MÜDÜRLÜĞÜ

37

/10/1978

Mehmet Cem

ÇÖLLÜ

Cemil

Şube Müdürü

MANİSA MASKİ GENEL

MÜDÜRLÜĞÜ

38

/8/1979

SuatDİKTAŞ

Hamit

Başkan Yardımcısı

MANİSA SARUHANLI

BELEDİYESİ

39

/4/1962

Muharrem

ÇALIŞKANLAR

Mustafa

Kütüphane Müdürü

MANİSA ŞEHZADELER

BELEDİYESİ

40

/3/1963

Hüseyin BALCI

Abdülhamit

Zabıta Memuru

MANİSA TURGUTLU BELEDİYESİ

41

/12/1972

Haşan Hüseyin GARİP

Osman

Bilgisayar İşletmeni

MANİSA YUNUSEMRE BELEDİYESİ

42

/9/1970

Abdulhalik ÇELİK

Abdulcelil

Memur

MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

43

/1/1983

Aziz AKKUŞ

Kemal

Geçici İşçi

MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

44

/8/1972

Hakan MUNGAN

Abdulhalim

Memur

MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

45

/9/1980

Abdulkadir AKDAĞ

İbrahim

Memur

MARDİN ARTUKLU

BELEDİYESİ

46

/3/1985

İhsan ASTAN

Fahrettin

Memur

MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

47

/1/1974

Abdulvahap

ALPTEKİN

Derviş

Daimi İşçi

MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

48

Mism

Şermin YILMAZ

Cemal

Sözleşmeli Personel

MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

49

/2/1968

Adnan KAYA

Abdülaziz

Memur

MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

50

/12/1973

Cüneyt DEMIREL

Mehmet Mahsun

Memur

MARDİN BÜYÜKŞEHİR

BELEDİYESİ

51

/11/1980

Lokman KALKAN

Zeyneddin

Memur

MARDİN KIZILTEPE BELEDİYESİ

52

/5/1966

Kemal KANDEMİR

Cemil

Memur

MARDİN KIZILTEPE BELEDİYESİ

53

/1/1959

Muhittin ALPER

Salih

Memur

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

54

/4/1972

Mehmet ÇOKAN

Bedo

Daimi İşçi

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

55

/1/1986

Mehmet Şirin ARIK

İsmet

Daimi İşçi

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

56

/8/1973

Hadi ACAR

Halef

Daimi İşçi

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

57

/1/1965

Tahir AYDIN

Beşir

Memur

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

58

/4/1957

Hüsnü ÖZTÜRK

Ali

Memur

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

59

/3/1971

Cemalettin BAĞIŞ

Abdulkadir

Memur

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

60

/10/1962

Fayık TEOMAY

Hüseyin

Memur

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

61

/12/1957

Mehmet Şerif GÜLTEPE

Süleyman

Memur

MARDİN MARSU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

62

/1/1965

Hatip ATEŞ

Şeyhmus

Memur

MARDİN MAZIDAĞI

BELEDİYESİ

63

/10/1970

Ahmet

ŞEMMİKANLI

Celal

Daimi İşçi

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

64

/9/1985

Halil İbrahim KIŞ

Sait

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

65

/9/1972

Bayram TEOMAY

Hüseyin

Daimi işçi

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

66

/8/1969

Mehmet Zeki CEYLAN

Süleyman

Daimi İşçi

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

67

Z10Z1972

Ahmet AKTÜRK

Mehmet

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

68

/7/1987

Firuz Aslan AKIŞ

Nevzat

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

69

/4/1976

Azad

İSKENDEROÖLU

Yasin

Daimi İşçi

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

70

/2/1967

Mehmet Selim DENKER

Ali

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

71

/4/1974

Schmus GÜMÜŞ

Hüseyin

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

72

/1/1974

Metin ÇELEBİ

Mehmet Nuri

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

73

Z2/1976

Neşcnur

KIZILBULUT

Fahrettin

Memur

MARDİN MİDYAT BELEDİYESİ

74

/3/1982

Fatma ERTEN

Fahri

VHKİ

RlZE İL ÖZEL İDARESİ

75

/I1/1970

Bayram ÇELİK

Ahmet Temel

Mühendis

SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

76

/2/1965

Etkol ABDIK

Haşan Ragıp

İşçi

SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

77

/1/1969

Yeşim YILDIZ

Necati

İşçi

SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

78

Z9/1973

BUlent BUöAZ

Mustafa

İŞÇİ

SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

79

/3/1971

Zekeriya BALABAN

Osman

İŞÇİ

SAMSUN ATAKUM

BELEDİYESİ

80

Z4Z1967

Abdurrahman

DAYANAN

Mehmet

Kadrolu İşçi

SİİRT ERUH BELEDİYESİ

81

Z2Z1958

Sıraccttin

ONURSAL

Muhyeddin

Tabip

SİİRT BELEDİYESİ

82

Z11Z1988

Uğur YILDIZ

Sait

Mühendis

SİİRT BELEDİYESİ

83

/3/1988

Cengiz YILMAZ

Kasım

Harita Teknikeri

SİİRT BELEDİYESİ

84

/5/1976

Kenan BAYKARA

Osman

Kadrolu İşçi

SİİRT BELEDİYESİ

85

/7/1961

Mahmut

TİMURTAŞ

Abdulkerim

Kadrolu İşçi

SİİRT BELEDİYESİ

86

Z2Z1962

Mahmut YILDIZ

Ahmet

Kadrolu İşçi

SİİRT BELEDİYESİ

87

Z2Z1980

Hatice SOYSAL KOCAMAN

Cevzet

Kadrolu İşçi

SİİRT BELEDİYESİ

88

/9/1981

Mansur TALU

Mahfuz

Mühendis

SİİRT BELEDİYESİ

89

/5/1991

Mehmet BALCI

Ali

İtfaiye Eri

UŞAK BELEDİYESİ

90

/1/1969

Mustafa BİLİRGEN

Faruk

İŞÇİ

YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU

TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU

SIRA

NO

SİCİL NO

ADI-SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL-İLÇE

1

6883

Turgay ÇELİK

Teknisyen Yardımcısı

Ankara-Çankaya

2

SBP-12

Mehmet ORHAN

Sözleşmeli Bilişim Personeli

Ankara-Çankaya

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI- TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ

SIRA NO.

SINIFI VE RÜTBESİ

ADI VE SOYADI

SİCİL NO.

1

Prof.Tbp.Tuğg.

Atila GÜNGÖR

Prof.Tbp. 1985-56

2

Kr.PIt.Yb.

Bahattin AKGÜL

1995-46

3

Kr.PIt.Yzb.

Hacı İbrahim ÇALIŞKAN

2004-49

4

Kr.PIt.Ütğm.

Serkan ÇOBAN

2009-5

5

U/H Tekns.Asb.Üçvş.

Yasin SAĞKOL

2009-B.27

6

Dz.P.Ütğm.

Sunay AKKAYA

1984-0008

7

Hv.P.Uzm.Çvş.

Nejmettin ÖZDEN

2003-258

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI VE BAĞLI KURULUŞLARI

SIRA

NO

SİCİL

NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/İLÇE

1

1006

BİLGİHAN ÖZCAN

ARAŞTIRMACI

(6191)

METEOROLOJİ 3. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ (ESKİŞEHİR)

2

1735

KASIM COŞKUN

TEKNİSYEN

MGM GÖZLEM SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (ANKARA)

3

2734

MUSTAFA ERDEM

MÜHENDİS

MGM GÖZLEM SİSTEMLERİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI (ANKARA)

4

30452

ERDOĞAN

SARIKAYA

MÜHENDİS

ZONGULDAK ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

KADASTRO ve MÜLKİYET ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

5

 

RAMAZAN ÖNER

HİZMETLİ

BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

DURSUNBEY ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

6

 

SERPİL KENAN

BİLGİSAYAR

İŞLETMENİ

TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

MALİ İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

7

31676

AYŞE YILDIRIM CEBECİ

MÜHENDİS

TRABZON ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İŞLETME ve PAZARLAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

SAĞLIK BAKANLIĞI BAĞLI VE İLGİLİ KURULUŞLAR

SIRA NO

MERNİS

ADI SOYADI

KADRO UNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL

1

215*****610

MALİK ÖZDEMİR

TABİP

ADANA/SEYHAN

2

Ig2*****i44

SALİH UYAR

SAĞLIKTEKNİKERİ

ADIYAMAN / MERKEZ

3

251*****166

SEMİHA AKBALIK

HEMŞİRE

AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

4

119*****408

HÜLYA ADIGÜZEL

HEMŞİRE

AĞRI/MERKEZ

5

569*****108

METİN ÖZTÜRK

ARAŞTIRMACI

AKSARAY / ORTAKÖY

6

106*****994

AYŞE KOKSAL

SAĞLIK MEMURU

AMASYA/MERZİFON

7

287*****138

ELÇİM GENÇTÜRK

HEMŞİRE

ANKARA/KEÇİÖREN

8

600*****240

NADİRE LERMİOĞLU

HEMŞİRE

ANKARA/KEÇİÖREN

9

115*****596

MEHMET ALİ ÜZÜM

VERİ HAZIRLAMA VE KONT. İŞLT.

ANTALYA/ALANYA

10

119*****224

MURAT ÖZEN

SAĞLIKTEKNİKERİ

ANTALYA / MURATPAŞA

11

309*****366

MERYEM TÜĞDÜR

HEMŞİRE

AYDIN/EFELER

12

145*****132

SUNA ÖZDEMİR

EBE

AYDIN / İNCİRLİOVA

13

145*****088

MURAT UYGUR

VERİ HAZIRLAMA VE KONT. İŞLT.

BOLU/MERKEZ

14

336*****416

İLHAN ÖZBEK

TABİP

BURDUR/MERKEZ

15

*** *121

AYSEL KATAN

SAĞLIKTEKNİKERİ

BURSA/NİLÜFER

16

160*****038

CEMİL ÖZDEMİR

SAĞLIK MEMURU

BURSA/NİLÜFER

17

582*****752

İSA MERT

SAĞLIK MEMURU

BURSA/NİLÜFER

18

122*****338

ŞEYMA KINAY

SAĞLIKTEKNİKERİ

BURSA/ORHANGAZİ

19

224*****202

FATMA KURT

HEMŞİRE

BURSA / OSMANGAZİ

20

297*****036

ALİ OSMAN ERDEM

HİZMETLİ

BURSA/YENİŞEHİR

21

164«««718

MEHMET SAYDIN

SAĞLIK MEMURU

BURSA/YILDIRIM

22

141*****392

FATMA İNCEOĞLU

EBE

DENİZLİ / MERKEZEFENDİ

23

372*****888

MEHTAP ÖZTÜRK

HEMŞİRE

DENİZLİ / MERKEZEFENDİ

24

410*****9i2

FEVZİ ALİMOĞLU

TABİP

DÜZCE/MERKEZ

25

614*****906

RABİA ÇELİK

SAĞLIKTEKNİKERİ

ELAZIĞ/MERKEZ

26

463*****434

HATİCE DEMİR

EBE

GAZİANTEP/ARABAN

27

445*****g4g

CANAN VANLI

DİŞ PROTEZ TEKNİSYENİ

GAZİANTEP/ŞAHİNBEY

28

644*****g44

PERİHAN ZENGİN

HEMŞİRE

GAZİANTEP/ŞAHİNBEY

29

120*****568

PERUZE ÇELİK

HİZMETLİ

GAZİANTEP/ŞEHİTKAMİL

30

613*****384

NİGAR CUMHUR

EBE

GİRESUN/YAĞLIDERE

31

690*****252

HALİME ÇİÇEK

EBE

İSPARTA / KEÇİBORLU

32

418*****804

EFTALSARIKAYA

SAĞLIK MEMURU

İSPARTA / MERKEZ

33

155*****294

GÜLAY ALDEMİR

HEMŞİRE

İSTANBUL/FATİH

34

324*****800

ABDULLAH HELVACI

UZMAN TABİP

İSTANBUL/MALTEPE

35

427*****7i2

EBRUERDÖNMEZ

EBE

İSTANBUL/SULTANBEYLİ

36

273*****624

HAFIZA BAYRAM

HEMŞİRE

İSTANBUL/SULTANBEYLİ

37

317*****152

SEDAT VARKAN

ŞOFÖR

İZMİR/BERGAMA

38

290*****636

VEYSEL ŞENYİĞİT

HEMŞİRE

İZMİR/KARABAĞLAR

39

218*****718

EBRU ÇELİK

SAĞLIK MEMURU

İZMİR/KİRAZ

40

486*****852

AYŞE DUDU AKGÜN

SAĞLIK MEMURU

İZMİR / KONAK

41

120*****150

FATMA KAYA

HEMŞİRE

İZMİR / KONAK

42

207*****526

GÜLSÜN BABAOĞLU

EBE

KAHRAMANMARAŞ / DULKADİROĞLU

43

248*****352

HAVVA AKTAŞ

EBE

KARABÜK/MERKEZ

44

220*****324

SONGÜLKERMEN

TABİP

KARABÜK/MERKEZ

45

107*****890

NESRİN ESEN OTURGAN

HEMŞİRE

KAYSERİ / KOCASİNAN

46

265*****940

SAVAŞ DURMAZ

TABİP

KAYSERİ / KOCASİNAN

47

147*****330

MUSTAFA MORAY

TABİP

KIRIKKALE/MERKEZ

48

223*****148

RAMAZAN ŞAHİN

TABİP

KIRIKKALE/MERKEZ

49

24<)*****53Q

YUNUS AKBAL

HEMŞİRE

KIRIKKALE/MERKEZ

50

227*****810

NURCAN KESER

SAĞLIK MEMURU

KOCAELİ / DARICA

51

137*****326

FATİH KÖROĞLU

SAĞLIK MEMURU

KOCAELİ / İZMİT

52

464*****096

MUHAMMET KONUKÇU

SAĞLIK MEMURU

KONYA / EREĞLİ

53

672*****570

GÖZDETÜRKOĞLU

UZMAN TABİP

KONYA / MERAM

54

311*****196

ERKAN BAYBUK

HEMŞİRE

KÜTAHYA/MERKEZ

55

157*****196

PINAR TEKİN

HEMŞİRE

KÜTAHYA/MERKEZ

56

105*****204

AHMET İŞBİLİR

SAĞLIK MEMURU

KÜTAHYA/TAVŞANLI

57

258*****708

KADRİYE YILMAZ

EBE

KÜTAHYA/TAVŞANLI

58

600*****978

AYŞE TAVŞAN

HEMŞİRE

MANİSA/ALAŞEHİR

59

235*****996

GÜLER TURGUT

TABİP

MANİSA/TURGUTLU

60

258*****186

İBRAHİM ÇAÇA

TABİP

MARDİN/ARTUKLU

61

341*****750

MEHMET ŞERİF FİDAN

HİZMETLİ

MARDİN / ARTUKLU

62

378*****376

FAYSALALATAŞ

HEMŞİRE

MARDİN/DERİK

63

156*****750

ABDULLAH KORHAN

HEMŞİRE

MARDİN/KIZILTEPE

64

500*****852

İBRAHİM TUNÇ

HEMŞİRE

MARDİN / MAZIDAĞI

65

625*****782

ORHAN HARMAN

HİZMETLİ

MARDİN / NUSAYBİN

66

240*****532

ALİ İNAL

UZMAN TABİP

MERSİN/AKDENİZ

67

229*****502

DÖNDÜ ÖZÇELİK

HEMŞİRE

MERSİN/AKDENİZ

68

388*****460

MEYREM AVCI

HEMŞİRE

MUŞ/MERKEZ

69

225*****636

HÜLYA GELİM

HEMŞİRE

ORDU/ALTINORDU

70

203*****016

SÜHEYLASAKA

HEMŞİRE

ORDU/ALTINORDU

71

650*****494

ASIM ÇALKAY

TABİP

SAKARYA/HENDEK

72

450*****298

SELÇUK ÖZTÜRK

HEMŞİRE

SAMSUN/BAFRA

73

602*****312

ALİ ALTINTAŞ

HİZMETLİ

SAMSUN / CANİK

74

407*****596

HAMİT YILDIZ

HEMŞİRE

SİİRT/MERKEZ

75

682*****152

ÇİĞDEM AKSU

HEMŞİRE

SİNOP/MERKEZ

76

381*****236

SAADET SERTKAYA

HEMŞİRE

ŞANLIURFA/BİRECİK

77

432*****734

FATMA AKGÖZ

HEMŞİRE

ŞANLIURFA/EYYÜBİYE

78

674*****976

FATİH GÖREN

ECZACI

ŞANLIURFA/HALİLİYE

79

123*****500

CEBRAİL BENZER

TABİP

ŞANLIURFA/HARRAN

80

304*****720

MEHMET TOLOĞ

TABİP

ŞIRNAK/SİLOPİ

81

203*****182

BİROLUZUN

DİŞ TABİBİ

TEKİRDAĞ/ÇORLU

82

411*****656

GÜLSERENÖZEL

HEMŞİRE

TUNCELİ/MERKEZ

83

128*****000

SONGÜL GÖKKUYAS

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

TUNCELİ/MERKEZ

----

KURUMU : ULAŞTIRMA. DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI

DEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV TAPTIĞI İl/ İLÇE

1

7557

CELAL ATILLA AYTURAN

TEKNİKER

ELAZIĞ

2

14336

MUSTAFA AKBULUT

ŞEF

KONYA

3

16718

MURAT BULUT

AIM MEMURU

TOKAT

4

18914

MEHMET YILMAZ

ARFF MEMURU

HAKKARİ

TÜRKİYE LOKOMOTİF VE MOTOR SANAYİ A.Ş GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE

1

974

CİHAT ÇELİK

TEKNİSYEN

ESKİŞEHİR

2

70755

CEMİL ÇOBAN

______________________________________

ESKİŞEHİR

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE

1

4920211

ALİGÜLESEN

İSÇİ

ANKARA

2

990157

RECEP TAMER

V.H.K.İ.

ANKARA

3

870177

SABRI YILDIZ

V.H.K.I.

İSTANBUL

4

930092

BİLAL ERTÜRK

V.H.K.I.

İstanbul

5

130322

ALİ FUAT ONAR

MÜHENDİS

İSMİR

6

3920071

HÜSEYİN BULUT

!S£!

KONYA

7

9110120

ABDURRAHMAN KURTULUŞ

£Çi

DİYARBAKIR

8

6930008

YALÇIN YALDIZ

!52

KAYSERİ

9

870491

KENAN ÖZDEMIR

V.H.K.İ.

KONYA

TÜRKİYE DEMİRYOLU MAKİNALARI SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

Sicil NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/ İLÇE

1

422

EŞREF KARS

TEKNİK SEF

SİVAS

2

79009

MUHAMMET NECATİ BA$ER

______________________________________

SİVAS

TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLET DEMİRYOLLARI İSLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

SIRA

NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI İL/ İLCE

1

26161

MUSTAFA TEKMENGİL

TREN TE$KIL MEMURU

MALATYA

2

38484

LALE TORAZ

MİMAR

İZMİR

3

35207

ELVAN ARSLAN

MÜHENDİS

ANKARA

4

18214

SUAT ARICI

TESİSLER ŞEFİ

ANKARA

5

28979

MURAT GÜNER

YOL BAKIM ONARIM ŞEFİ

DİYARBAKIR

BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU BAŞKANLIĞI

 

SIRA

NO

SİCİL NO

ADI SOYADI

UNVANI

GÖREV YAPTIĞI il/ İLÇE

1

TK536

NUR MAKBULE SENLİ

İLETİŞİM UZMANI

ANKARA

2

TK871

SERDAR SÖNMEZ

İLETİŞİM UZMAN YARDIMCISI

ANKARA

3

TK660

METİN ÇİÇEK

BİLİŞİM UZMANI

ANKARA

----

SIRA

YÜKSEKÖĞRETİM KURUMU

ADI SOYADI

UNVANI

BİRİMİ

1

ABDULLAH GÜL ÜNİVERSİTESİ

SAV AS ALPAY

PROFESÖR

YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/EKONOMİ BÖLÜMÜ

2

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

ABDULLAH AKPINAR

YARDIMCI DOÇENT

ZİRAATFAKÜLTESİ/PEYZAJ MİMARLIĞI BÖLÜMÜ/PEYZAJ TASARIMI

ANABİLİM DALI

3

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

EMRE 5EVİNDİK

YARDIMCI DOÇENT

ZİRAAT FAKÜLTESİ/TAR1MSAL BİYOTEKNOLOJİ BÖLÜMÜ/

4

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ

HÜSEYİN UYSAL

YARDIMCI DOÇENT

ZİRAAT FAKÖLTESİ/TARIMSAL BİYOTEKNOLOJİ BÖLÜMÜ/

s

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

HANDAN ÜSTÜNDAĞ

DOÇENT

EDEBİYAT FAKÜLTESİ/ANTROPOLOJİ BÖLÜMÜ/FİZİKİ ANTROPOLOJİ

ANABİLİM DALI

6

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

NESLİHAN KADIKÖYLÜ

OKUTMAN

YABANCI DİLLER YÜKSEKOKULU/TEMEL YABANCI DİLLER BÖLÜMÜ/

7

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

OZAN GİRAY ŞAHİN

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

HUKUKFAKÜLTESİ/KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ/GENEL KAMU HUKUKU

ANABİLİM DALI

8

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

ÖZGÜR ÇALIŞKAN

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

İLETİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/SİNEMA-TELEVİZYON

BÖLÜMÜ/SİNEMA-TELEVİZYON ANABİLİM DALI

9

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

RABİA BEYZA CANDAN

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

HUKUK FAKÜLTESİ/KAMU HUKUKU BÖLÜMÜ/GENEL KAMU HUKUKU

ANABİLİM DALI

10

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ

SERPİL ÜTEBAY

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

EDEBİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE BÖLÜMÜ/SİSTEMATİK FELSEFE

ANABİLİM DALI

11

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

BESİME PINAR ÖZDEMİR

DOÇENT

İLETİŞİM FAKÜLTESİ/HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM BÖIÜMÖ/HALKLA

İLİŞKİLER ANABİLİM DALI

12

ANKARA ÜNİVERSİTESİ

JALE ÖZATA DİRLİKYAPAN

YARDIMCI DOÇENT

İLETİŞİM FAKÜLTESİ/HALKLA İLİŞKİLER VETANITİM

BÖLÜMÜ/KİSİLERARASI İLETİŞİM ANABİLİM DALI

13

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

FATMA 8OLATTAŞ GÜRBÜZ

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ

ANABİLİM DAL!

14

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

NAZİKE KARAGÖZOĞLU

YARDIMCI DOÇENT

EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ

ANABİLİM DALI

15

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

SERAP EKMEKÇİ

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/İLKÖĞRETİM MATEMATİK

EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

16

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

SEYİT AHMET ÇAPAN

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ/YABANCİ DİLLER EĞİTİMİ BÖLÜMÜ/İNGİÜZ DİLİ

EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

17

BOZOK ÜNİVERSİTESİ

ŞENOL NAMLI

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

EĞİTİM FAKÜLTESİ/İLKÖĞRETİM BÖLÜMÜ/İLKÖĞRETİM MATEMATİK

EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

18

ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

HAIİT CANATAN

PROFESÖR

TIP FAKÜLTESİ/TEMELTIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/TIBBİ BİYOLOJİ

ANABİLİM DALI

19

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ

ZEYNEP KAYA

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/İKTİ5ATBÖIÖMÜ/İKTİ5AT

TEORİSİ ANABİLİM DALI

20

ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ

ZEYNEP UYANIK NEGİZ

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ/SOSYAL HİZMET

BÖLÜMÜ/SOSYAL HİZMET ANABİLİM DALI

21

GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ

ÖMER FARUK VURAL

YARDIMCI DOÇENT

GAZİANTEP EĞİTİM FAKÜLTESİ/BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM

TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ 8ÖLÜMÜ/BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEKNOLOJİLERİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

22

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

ALİ YAVUZ

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

TAPU KADASTRO YÜKSEKOKULU

23

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

MERVE CAN GÖZCÜ

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

POLATLI FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ/BİYOLOJİ BÖLÜMÜ/

24

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

MURAT ARICI

BİLGİSAYAR İŞLETMENİ

SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ

25

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

YEŞİM EMİNE CEKİÇEL

OKUTMAN

REKTÖRLÜK//

26

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

ASUMAN CİNCİOĞLU

OKUTMAN

REKTÖRLÜK//

27

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

İHSAN BAKIR

PROFESÖR

İSTAN BUL TIP FAKÜLTESİ/CERRAHİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/KALP VE

DAMAR CERRAHİSİ ANABİLİM DALI

28

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

SELİME AYDOĞDU

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

İSTANBULTIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/ÇOCUK

SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI ANABİLİM DALI

29

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

EYUB BAHAR

TEKNİKER

TIP FAKÜLTESİ (FARABİ HAST.GÖR.}

30

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

ASUMAN ARSLAN KARTAL

YARDIMCI DOÇENT

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/KİMYA VE

KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ/KİMYA TEKNOLOJİSİ PR.

31

PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ

MERUYERT KOİZHAİGANOVA

YARDIMCI DOÇENT

DENİZLİ TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU/TEKSTİL, GİYİM,

AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ/ '

32

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

ELİF ERCAN

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ

TIP FAKÜLTESİ/TEMELTIP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/TIBBİ BİYOLOJİ

ANABİLİM DALI

33

YÜZÜNCÜ Yit ÜNİVERSİTESİ

HEDİYE KELEMENÇE

HEMŞİRE

DURSUN ODABAŞ TIP MERKEZİ

34

YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ

YASEMİN USUL SOYORAL

DOÇENT

TIP FAKÜLTESİ/DAHİLİ TİP BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/İÇ HASTALIKLARI

ANABİLİM DALI

35

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

ÖZLEM FEDAİ

DOÇENT

BUCA EĞİTİM FAKÜLTE5İ/ORTAÖĞRETİM SOSYAL ALANLAR EĞİTİMİ BÖLÖMÜ/TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

36

İSTANBUL MEDENİYET ÜNİVERSİTESİ

CAHİT KURBANOĞLU

PROFESÖR

MÜHENDİSLİK VE DOĞA BİLİMLERİ FAKÜLTESİ/MAKİNE

MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ/MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ ANABİLİM DALI

37

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

MEHMET AKİF KILAVUZ

PROFESÖR

İLAHİYAT FAKÜLTESİ/FELSEFE VE DİN BİLİMLERİ BÖLÜMÜ/DlN EĞİTİMİ

ANABİLİM DALI

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-SAADET PARTİSİ’NDEN TEOG ELEŞTİRİSİ: TEK AKIL, TEK KARAR
-SAADET PARTİSİ’NDEN TEOG ELEŞTİRİSİ: TEK AKIL, TEK KARAR
-SÖKE’DEKİ YAZ OKULU KURSLARININ FİNAL GECESİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ
-SÖKE’DEKİ YAZ OKULU KURSLARININ FİNAL GECESİ ŞÖLENE DÖNÜŞTÜ
yalova escort balıkesir escort afyon escort tekirdağ escort
çorlu escort
çeşme escort
kemer escort
çorlu escort