MEB Boş Kadrolara 1367 Öğretmen Alımı Daha Yapacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ek atama duyurusu yayınlandı. Buna göre MEB boş kalan kadrolara 1367 öğretmen alımı daha yapacak. MEB ek atama kontenjanları haberimizde yer alıyor.

MEB Boş Kadrolara 1367 Öğretmen Alımı Daha Yapacak

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ek atama duyurusu yayınlandı. MEB'in yaptığı açıklamaya ve İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruya göre 5 bin dershane öğretmeni atamasından boş kalan sözleşmeli öğretmen kadrolarına 1367 öğretmen alımı daha yapılacak. Bu kapsamda 2016 yılı Sözleşmeli Öğretmenliğe Başvuru ve Atama Duyurusuna başvuru yapan öğretmenlerin başvuruları alınacak.

MEB ek öğretmen atamasında, önceki atamada boş kalan toplam 1367 kontenjana başvuru yapılacak. Bu kapsamda en çok kadro yine sınıf öğretmenliği, ingilizce ve din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenliğine ayrıldı. 398 sınıf öğretmeni, 145 ingilizce öğretmeni, 136 din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmeni, 52 Türkçe öğretmeni atanacak. 1367 kontenjanın tamamına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

MEB ek atama başvuruları 30 Mart ile 5 Nisan 2017 tarihleri arasında alınacak. 2016 yılındaki öğretmen atamasına başvuran ve atanamayan öğretmenler arasından sözlü sınavda 60 ve üzeri puan alanlar başvuru yapabilecek. Adayların internet ortamından en fazla 20 tercih yapması ve bu tercihleri milli eğitim müdürlüklerine onaylatması gerekecek. MEB 2017 yılı ek atama ile 1367 öğretmen alımı başvuru kılavuzu için

TIKLAYINIZ.

Mymemur

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme