Gaziantep'te, 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' Konferansı

Gaziantep'te, 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' konferansıGAZİANTEP'te, Eğitim-İş ile Ortak Dayanışma Platformu tarafından 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' konulu konferans düzenlendi.

Gaziantep'te, 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' Konferansı

 Gaziantep'te, 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' konferansı

GAZİANTEP'te, Eğitim-İş ile Ortak Dayanışma Platformu tarafından 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' konulu konferans düzenlendi.

Türk-İş Şubesi ile Ortak Dayanışma Platformu işbirliğiyle Mustafa Kemal Atatürk'ün Gaziantep'e gelişi etkinlikleri kapsamında bir otelde düzenlenen konferansa; Eğitim-İş Genel Merkez Özlük Hukuk Sekreteri Maksut Balmuk, Eğitim-İş Genel Merkez Eğitim Sekreteri Şaban Özdemir, CHP İl Başkanı Hayri Sucu, STK temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı okunan konferans öncesi Ortak Dayanışma Platformu adına konuşan Mahmut Bağcı, herkesin mücadele birliği yapmak zorunda olduğunu belirterek, şunları söyledi: "Bir an önce demokrasiye inanan, özgürlüğe inanan; çağdaşlığı, laikliği cumhuriyet yaşam felsefesi olarak içselleştirmiş herkes bir araya gelmek zorundadır. Bu ülkenin kadınları, gençleri ayağa kalkmak zorundadır. Hangi siyasi görüşe sahip olursa olsun; bu vatanın dirliğine, bütünlüğüne inanmış tüm siyasi partilere mensup yurttaşlarımız, İstiklal Marşımızın başlangıcındaki gibi korkmadan el ele verip mücadele birliği yaratmak zorundadır."

Konuşmaların ardından tarihçi-yazar Sinan Meydan tarafından 'Atatürk'ün Ulusal Egemenlik Mücadelesi' konulu konferans verildi.

 

eğitim iş gaziantep şubesi sinan meydan maksut balmuk şaban özdemir Atatürk'ün ulusal egemenlik mücadelesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3