Gülben Ergen ve Athena Gökhan'dan dikkat çeken paylaşımlar

Şarkıcı Gülben Ergen ve Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz'un sosyal paylaşım sitesi İnstagram'daki hesaplarından yaptıkları paylaşımlar dikkat çekti.

Gülben Ergen ve Athena Gökhan'dan dikkat çeken paylaşımlar

Sanatçılardan futbolculara kadar birçok isim, yayınladıkları videolarla ve sosyal medya hesaplarından anayasa değişikliği referandumunda ne karar vereceklerini açıklamaya başladı. Futbolculardan bazıları hazırladıkları videoda ‘Evet’ derken, sunucu Metin Uca, oyuncular Meltem Cumbul ve Barış Atay gibi isimler ise ‘Hayır’ diyeceğini açıkladı.

Gülben Ergen ise yaptığı paylaşımda referandumla ilgili bir açıklama yapmadı fakat Mustafa Kemal Atatürk resmi ve sözünü paylaşması ikkat çekti.

Ergen, sosyal medya hesabından Atatürk’ün bir fotoğrafını paylaşarak onun, “Gereğine inandığınız her şeyi yapınız. Başkaları ne derse desin, aldırış etmeyiniz. Kazanırsınız” sözüne yer verdi.

Gülben Ergen, Atatürk’ün bu sözlerini “Aldırış etmeyiniz” notuyla paylaştı.

[Haber görseli]

ATHENA GÖKHAN'DAN ATATÜRK PAYLAŞIMI

O ses Türkiye yarışmasında Murat Boz’la birlikte jüri üyesi olan Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ise kendi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Gökhan Özoğuz’un Atatürk fotoğrafı paylaşıp ünlem koyması dikkat çekti.

[Haber görseli]

Cumhuriyet

gülben ergen athena gökhan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme