EĞİTİM İŞ:İZMİR ŞEHİTLERİMİZİ UĞURLADIK

Eğitim İş genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada;

EĞİTİM İŞ:İZMİR ŞEHİTLERİMİZİ UĞURLADIK

Genel Başkanımız Mehmet Balık ve Genel Sekreterimiz Şükrü Balun, İzmir Şubelerimizin Yönetim Kurulu Üyeleri ve üyelerimizle birlikte, perşembe günü İzmir Adliyesi’ne yönelik gerçekleşen saldırıyı kınayarak olayın gerçekleştiği noktaya yaşamını yitiren polis memuru Fethi Sekin ve Büro-İş sendikamızın üyesi, adliye çalışanı Musa Can için kırmızı karanfiller bıraktı.

Genel Başkanımız Mehmet Balık burada yaptığı açıklamada, şöyle konuştu;

“Gerçekleştirilen hain terör saldırısı sonrası, yaptığı kahramanca müdahaleyle can kayıplarının artmasını önleyen polis memuru Fethi Sekin’i ve Büro-İş Sendikamızın Üyesi Musa Can’ı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Sivil korunmasız vatandaşlarımıza yönelen emperyalizmin tetikçisi terör örgütleri, ülkemizi yangın yerine çevirmiştir. Ülkemiz art arda gelen terör saldırıları nedeniyle sarsılmakta, masum vatandaşlarımız yaşamını kaybetmektedir. Anayasa değişikliği ve Başkanlık sistemi derdine düşen siyasi iktidarı buradan uyarıyoruz, öncelik halkın can güvenliğinin sağlanması ve ülkenin birlik ve bütünlüğünün korunması olmalıdır.  

Terörü bir kez daha lanetliyor, burada yitirdiğimiz şehitlerimize rahmet, ailelerine ve ulusumuza başsağlığı diliyoruz.”

Balık ve MYK üyelerimiz daha sonra Musa Can için Uzundere Cemevi’nde yapılan cenaze törenine katıldı.

eğitim iş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme