-21 ARALIK: YILIN EN UZUN, TERÖRİSTİN EN KISA GECESİ...

- TSK birlikleri teröristi ezme harekatında son olarak 21 Aralık'ta, kar altındaki Giresunumu Dağları bölgesine kamuflajlarıyla, adeta "Hayalet Tehlike" gibi inerek net sonuç elde etti.

-21 ARALIK: YILIN EN UZUN, TERÖRİSTİN EN KISA GECESİ...

ANKARA (ANKA) - TSK birlikleri teröristi ezme harekatında son olarak 21 Aralık'ta, kar altındaki Giresunumu Dağları bölgesine kamuflajlarıyla, adeta "Hayalet Tehlike" gibi inerek net sonuç elde etti.

TSK'dan konuya ilişkin yapılan açıklamada, "Türk Silahlı Kuvvetleri vatandaşlarımızın güvenliğini sağlamak ve devletimizin hak ve menfaatlerini korumak amacıyla gece-gündüz, yaz-kış demeden üstün cesaret ve fedakârlıkla operasyonlarına devam etmektedir" denildi.

-'HAYALET TEHLİKE'... RESİMDEKİ ASKERİ BULUN !"-

21 Aralık 2016 tarihinde 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı sorumluluğunda, 1’inci Jandarma Tugay Komando Tugay Komutanlığı ve 48’inci Hudut Tugay Komutanlığı birliklerinin katılımıyla bölücü terör örgütü mensuplarını etkisiz hale getirmek ve kış hazırlıklarını imha etmek maksadıyla güvenlik korucularının takviyesi alınarak Giresunumu Dağları, Ayrım ve Kovankaya Mahalleleri bölgesinde “Şehit Piyade Er İsa Nazlım Operasyonu” icra edildi.

TSK açıklamasında, "Operasyonda kahraman komandolarımızın bölgenin zor ve çetin koşullarında bölücü terör örgütü mensuplarını saklandıkları inlerinde etkisiz hale getirmek için ne denli fedakârca görevlerini icra ettikleri gözler önüne serilmektedir" denilerek operasyondan kareler sunuldu.

TSK'nın paylaştığı kareler; Güvenlik Güçlerinin zorlu kış şartlarında askeri ve birlikteki diğer unsurları neredeyse görünmez kılan kamuflaj başarısı dahil operasyon kabiliyet ve gücü tüm açıklığıyla yansıttı. (ANKA)
(HM/ORH)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme