EĞİTİM İŞ:KAYSERİ`DEKİ TERÖR SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Eğitim İş Sendikası Kayseri'de meydana gelen terör saldırısını lanetledi.

EĞİTİM İŞ:KAYSERİ`DEKİ TERÖR SALDIRISINI LANETLİYORUZ

Eğitim İş Sendikasından yapılan yazılı açıklamada;

Kayseri’de çarşı iznine çıkan askerleri taşıyan bir halk otobüsüne, Erciyes Üniversitesi yerleşkesi önünde bombalı araçla saldırı düzenlendi. Türk Silahlı Kuvvetleri 13 askerimizin şehit olduğunu, 48 askerimizin ise yaralandığını açıkladı.

Daha geçtiğimiz hafta İstanbul’da meydana gelen terör saldırısını göz önüne aldığımızda Türkiye, terör örgütlerinin cirit attığı, bomba yüklü araçların rahatça şehirlerin en kalabalık yerlerinde dolaştığı ve korku siyasetinin egemen olduğu bir atmosfere sürüklenmiştir.

Üst üste yaşanan bu saldırılar, ülkedeki güvenlik ve istihbarat zaafını maalesef bir kez daha ortaya koymuştur. Henüz yaşanan hain saldırı ile ilgili kamuoyu tatmin edici şekilde bilgilendirilmemişken, siyasi iktidar her zaman olduğu gibi jet hızıyla yayın yasağı getirerek halkın bilgi edinme hakkını ihlal etmektedir. Yetkililerin bir an önce toplumumuzun kafasındaki soru işaretlerini gidererek, saldırının bütün sorumlularını yargı karşısına çıkarması gerekmektedir.

Eğitim-İş olarak, nereden ve kimden gelirse gelsin terör bir insanlık suçudur diyor, emperyalizmin güdümündeki terör örgütlerinin her türlü insanlık dışı yol ve yöntemleri deneyerek gerçekleştirdikleri bu katliamı bir kez daha kınıyor ve lanetliyoruz. Tüm ulusumuza başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.

         MERKEZ YÖNETİM KURULU 

eğitim iş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme