-EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BAŞVURU TEŞEKKÜRÜ

-Emniyet Genel Müdürlüğü, 10 bin kişilik Özel Harekat Polisi kadrosuna 285 bin başvuru yapılmasının ardından, “Bu yoğun ilgiyle bizlerin moral ve motivasyonunu artırarak cesaretlendiren yüce milletimizin fedakar evlatlarına şükranlarımızı sunarız” açıklamasında bulundu.

-EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BAŞVURU TEŞEKKÜRÜ

ANKARA (ANKA) – Emniyet Genel Müdürlüğü, 10 bin kişilik Özel Harekat Polisi kadrosuna 285 bin başvuru yapılmasının ardından, “Bu yoğun ilgiyle bizlerin moral ve motivasyonunu artırarak cesaretlendiren yüce milletimizin fedakar evlatlarına şükranlarımızı sunarız” açıklamasında bulundu.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Harekat Polisi alımlarında KPSS şartının kaldırılmasının ardından açılan 10 bin kişilik kadroya yapılan 285 bin başvuru için teşekkür mesajı yayımladı. “Milletimize Teşekkür” başlığıyla yayımlanan mesajda şunlar kaydedildi:

“15 Temmuz gecesi, FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilmek istenen hain darbe girişimine karşı hiç düşünmeden sokaklara dökülerek milli iradeyle seçilmiş meşru otoritenin emrinde görev yapan güvenlik güçlerimizle birlikte canları pahasına var gücüyle demokrasi mücadelesi veren Türk Milleti gücünü bir kez daha tüm dünyaya göstermişti.

Son olarak terörle mücadele başta olmak üzere vatanımızı her türlü tehlikeden korumaya kendini adamış kahraman Özel Harekat Polislerimizin arasına yeni katılacak olan 10 bin kişiden biri olmak için, 02 Kasım 2016 tarihinde başlayan başvuruya 285 binlik rekor müracaatta bulunan vatandaşlarımız Teşkilatımızın yanında olduğunu bir kez daha hissettirmiştir.

Bu yoğun ilgiyle bizlerin moral ve motivasyonunu artırarak cesaretlendiren yüce milletimizin fedakar evlatlarına şükranlarımızı sunarız.” (ANKA)

(HM/ERD)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
-ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI ÇETİN’DEN ÇEVRECİ MİNİKLERE ÖDÜL
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
Muharrem İnce’nin ziyaret ettiği Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı görevden alındı
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3