Kılıçdaroğlu, "süslenen kadın" paylaşımını yapan öğretmeni görevden alın dedi

CHP Genel Kaşkanı Kemal Kılıçdaroğlu "süslenen kadın" paylaşımı yapan öğretmenin görevden alınması lazım dedi.

Kılıçdaroğlu,

CHP grup toplantısında konuşan Kemal Kılıçdaroğlu, öğretmenlerin bütün sorunlardan arındırılması gerektiğini ifade etti. "Öğretmeni aşağılarsanız, işinden ederseniz, görevini yapamaz hale getirirseniz, ay sonunu nasıl getireceğinin derdine düşürürseniz, geleceğimizi köreltirsiniz. Sizin sorunlarınız bütün CHP'nin sorunudur. Darbe sonrası sendika üyesi oldular diye öğretmenlerin görevden alınmasını kabul etmiyoruz. Sendikaya üye olmak herkesin hakkıdır, devlet memuriyetinden alınmanın gerekçesi olamaz. Biz bütün açığa alınan ve görevden ihraç edilen öğretmenlerin arkasındayız. Sonuna kadar hakkınızı arayacağız."

"Ama öğretmen var, öğretmen var. Öğretmen var kendisini bu ülkenin çocuklarına adamış, öğretmen var peygamber efendimizi bile istismar eden var. Burdur'da bir öğretmen, bir kadın evinden süslenip çıkıp evine dönene kadar kaç erkeğin şehvetini tahrik etmişse o kadar erkekle zina yapmış sayılır diyor. Bu öğretmenin öğretmenlikten alınması lazım. Sevgili peygamberimizi olmayan bir hadis üzerinden istismar eden birinin öğretmen olmaması lazım. Ne yaptılar tam tersine vekildi, asil tayin ettiler. Buradan Milli Eğitim Bakanına sesleniyorum. Ne olursunuz bu tür insanları Milli Eğitim camiasında barındırmayın. Ben herkese saygı gösteririm ama birinin peygamberimizi istismar etmesine müsaade edemem." sözlerini sarfeden Kılçdaroğlu, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'a da methiyeler dizmeyi ihmal etmedi. İsmet Yılmaz'a "Kendisinin bürokratik tecrübesi var ve sonsuz saygım var" diyerek seslendi.

Peki neydi O paylaşım.İlgili haber;

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK EĞİTİM SEN GENELBAŞKANI TALİP GEYLAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”
TÜRK EĞİTİM SEN GENELBAŞKANI TALİP GEYLAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”
MEB’in yayınladığı lise listesinde 32 ile şok! O illerde Anadolu lisesi tercihi yapılmayacak!
MEB’in yayınladığı lise listesinde 32 ile şok! O illerde Anadolu lisesi tercihi yapılmayacak!
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3