-ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI RESMİ GAZETE’DE

–Başbakanlık ile Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

-ATAMA VE GÖREVDEN ALMA KARARLARI RESMİ GAZETE’DE

ANKARA (ANKA) –Başbakanlık ile Çevre ve Şehircilik, Dışişleri, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, Gümrük ve Ticaret, Kültür ve Turizm, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlıklarına ait atama ve görevden alma kararları Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

Kararlara göre, Başbakanlık Müşaviri Abdülkadir Çolak, başka bir göreve atanmak üzere görevinden alınırken, açık bulunan Başbakanlık Müşavirliği kadrosuna ise Burak Demiralp atandı.

320 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 5'inci maddesi gereğince Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine Özlem Yemişçi getirildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Şırnak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne, Sinan Aydın atandı.

Dışişleri Bakanlığı Doğu Avrupa Genel Müdür Yardımcılığına Yağmur Ahmet Güldere, Avrupa Konseyi ve İnsan Hakları Genel Müdür Yardımcılığına Havva Yonca Gündüz Özçeri, Silahların Kontrolü ve Silahsızlanma Genel Müdür Yardımcılığına da Serhan Ali Yiğit getirildi.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdür Yardımcısı Şevket Tekin ve Bakanlık Müşaviri İbrahim İlbeği başka görevlere atanmak üzere görevlerinden alındı.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının açık bulunan Fırat Gümrük ve Ticaret Müdürlüğüne Havva Eksilmez, Uludağ Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne Hasan Eken, Orta Akdeniz Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğüne GAP Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürü Fikret Erol getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesindeki Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Cemal Tekkanat ve Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Korkmaz başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alınırken, Konya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Abdülsettar Yarar'ın ataması gerçekleştirildi.

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesindeki Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çavuşoğlu ve Samsun İl Milli Eğitim Müdürü Aytekin Girgin de başka bir göreve atanmak üzere görevlerinden alındılar.

Orman ve Su İşleri Bakanlığında açık bulunan 1. Bölge Müdürlüğüne Osman Demirel, Devlet Su İşleri 7. Bölge Müdürlüğüne Ahmet Kanık, Devlet Su İşleri 22. Bölge Müdürlüğüne Mahmut Berber getirilmesi uygun bulunurken, 10'uncu Bölge Müdürü Oğuz Bayazit ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü 13. Bölge Müdürü Muhammet Ali Altun, başka bir göreve atanmak üzere görevinden alındılar.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müşavirliğine, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürü Mehmet Mehdi Gönülalçak, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğüne ise Bakanlık Müşaviri Hızırreis Deniz'in ataması gerçekleştirildi. (ANKA) (YE/ORH) 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜRK EĞİTİM SEN GENELBAŞKANI TALİP GEYLAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”
TÜRK EĞİTİM SEN GENELBAŞKANI TALİP GEYLAN: “ÖĞRETMENLERİMİZE YAPILANLARI ŞİDDETLE LANETLİYORUM.”
MEB’in yayınladığı lise listesinde 32 ile şok! O illerde Anadolu lisesi tercihi yapılmayacak!
MEB’in yayınladığı lise listesinde 32 ile şok! O illerde Anadolu lisesi tercihi yapılmayacak!
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3