-MİKRO YAZILIM TÜRKİYE MERKEZLİ ÜRETİCİ ERP YAZILIMINDA BİRİNCİ OLDU

-Mikro Yazılım, Bilişim 500 Araştırması’nda Kategori birinciliği ödülüne layık görüldü.

-MİKRO YAZILIM TÜRKİYE MERKEZLİ ÜRETİCİ ERP YAZILIMINDA BİRİNCİ OLDU

ANKARA (ANKA)- Mikro Yazılım, Bilişim 500 Araştırması’nda Kategori birinciliği ödülüne layık görüldü.

Türkiye Bilişim sektörünün referans kaynağı konumunda bulunan ve bu yıl 17.’si düzenlenen “Bilişim 500 Araştırması” sonuçları açıklandı. M2S Araştırma ve Pazarlama A.Ş. tarafından şirketlerin 2015 yılı net satış gelirlerine göre yapılan ve 2 binin üzerinde şirketin katıldığı araştırmada, Mikro Yazılım, “Türkiye Merkezli Üretici ERP Yazılımı Kategori 1.’si” oldu.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“Mikro Yazılım olarak başarılı bir yıl geçirdik. 2015’i yüzde 50’nin üzerinde büyüme oranı ile tamamladık. Geçtiğimiz yıl şirketimizin öz kaynaklarına yaptığımız yatırım ve başlattığımız sürdürülebilir değişim süreçleri, bizi ileriye taşıdı. Mikro Yazılım, yapısı gereği sunduğu katma değerli çözümler bir yazılım firmasından öte, hizmet verdiği firmaların büyümesine destek veren bir iş ortağı kimliği taşıyor. 2016 yılında da bu vizyonumuzu sürdürerek, müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve ekosistemimiz ile birlikte istikrarlı büyümemizi devam ettireceğimize inanıyoruz.” (ANKA)

(HND/ORH)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-BAKIRKÖY’DE ÖĞRENCİLER SINAV STRESİNİ ATTI
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
-TÜRKİYE’DE 2017 YILINDA 1 MİLYON 202 BİN 716 ADET TRAFİK KAZASI OLDU
free mp3 | mp3 download | youtube mp3 | download mp3 album | fresh mp3 music | mp3 top songs | download free music | mp3 hsg yükleme, hgs yükle, hgs bakiye yükleme tl yükleme,tl yükle, avea tl yükleme, vodafone tl yükleme, turkcell tl yükleme, bimcell tl yükleme avea fatura ödeme, turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, bimcell fatura ödeme ttnet datura öde,ttnet fatura ödeme, ttnet faturası ödeme trafik cezası ödeme, kredi kartı ile trafik cezası ödeme doğalgaz ödeme, doğalgaz faturası ödeme, kredi kartı ile doğalgaz faturası ödeme elektrik faturası ödeme, kredi kartı ile elektrik faturası ödeme, aksa fatura ödeme , clk fatura ödeme